Domáci miláčik králik a 2 ýždňová dovolenka

tamarakleibl
26. júl 2019

Dobry deň. Máme doma zakrslého králika, je to náš miláčik, naše všetko. Máme ho zatiaľ len mesiac a chceli by sme ísť na dovolenku (týždeň, dva). Má ho kto postrazit no bojim sa veľmi že na nás zabudne alebo si odvykne.. ma s tým niekto nejakú skúsenosť? Ďakujem.

suge
26. júl 2019

@tamarakleibl Ak sa u vás cíti dobre a zvykol si na vašu spoločnosť, podľa mňa nehrozí, že by vás prestal mať rád. Najmä ak má mojkaciu povahu.🙂

somavi
26. júl 2019

My sme nášho dali našim a keď sme sa vrátili , vrcal na nás a nedal sa ani pohladkať . Ale prešlo ho to našťastie .

lindusss2016
27. júl 2019

@tamarakleibl deti asi nemas zatial, ked je kralik vase vsetko 😀 normalne chodte na dovolenku a ked zabudne, tak si na vas zvykne este raz...

maciatkolulu
27. júl 2019

@tamarakleibl tak nechoďte na dovolenku😁prípadne si nájdite takú,kde môže ísť s vami.

lula313
27. júl 2019

@lindusss2016 niektorí ľudia aj nemôžu mat deti, preto majú zvierata ako svoje deti, čiže by si si mohla odpustiť takéto podpichnutie.

lindusss2016
27. júl 2019

@lula313 to nie je podpichnutie, ja som sa tak tiez chovala k svojim zvieratam predtym. A kvoli kocurovi som ani nie vzdy odisla, ale kralik je zrovna tvor, ktoremu to nejak extra neuskodi. A maju ho mesiac, neverim, ze by tam vznikla nejaka silna vazba z jeho strany

lindusss2016
27. júl 2019

@lula313 a v 25 este ludia nemaju vacsinou deti kvoli veku...

dadulala
27. júl 2019

Mame zajusa uz 3 roky a vzdy ked sme isli prec, krmila ho moja mamina rano aj vecer, hladkala, pomojkala.Neodporucam ho niekam prenasat nech je vo svojom prostredi.Urcite na Vas nezabudne, zatial si na Vas zvyka.Nasej mam pocit je to jedno, hlavne nech je plne brucho 😆😆.

elementissa
6. aug 2019

Nezabudne ani si neodvykne. Bude vo svojom domácom prostredí, len tam chvíľu nebudete. Keď sa vrátite, bude celý šťastný