Dobrý rezort/hotel na leto 2025

26. sep 2024

Ahojte, zacinam si robit zoznam na buduce leto. Viete mi odporucit konkretny rezort/hotel, kde ste boli spokojni? Grecko, Spanielsko, Turecko, Taliansko, Cyprus. Chceme urcite All inclusive, deti budu dve (10 a 5,5)… specialne poziadavky nemame, taka klasika, dobre jedlo, cistota a pekne ciste more, mozno by boli fajn aj nejake tobogany, smyklavky do bazenu.. ale to nie je uplna podmienka
Dakujem 🙂

ssimusska
26. sep 2024

Aký máš rozpočet?

autor
26. sep 2024

@ssimusska zatial nemame stanoveni 🤷‍♀️ okolo cca 5tis asi ratam

evinqua
26. sep 2024

Korfu, Labranda Sandy Beach

ssimusska
26. sep 2024

@evinqua tiež odporúčam, nádherné prostredie super hotel, alebo aj na Cypre Atlantica Aeneas Resort

autor
26. sep 2024

@evinqua
@ssimusska dakujem. Pozriem 🙂

zic
26. sep 2024

Limak na severnom Cypre

autor
27. sep 2024

@zic dakujem. Pozriem 🙂

nicky0007
27. sep 2024

Aqi Pegasos Royal, Turecko, úžasná skúsenosť s dvoma detmi 🙂

autor
27. sep 2024

@nicky0007 dakujem 🙂

familytravel
27. sep 2024

Tu dostaneš veľa tipov, každému sa páči niečo iné, každý od dovolenky očakáva niečo iné. Dôležitý je rozpočet, ale aj požiadavky. Aj keď si myslíte, že nemáte, tak ja keď sa s klientami rozprávam, zrazu nám vyvstane kopec vecí - napríklad aj taká dĺžka letu, dĺžka transferu, možnosť výletov, niekto rád šnorchluje, iný chce plytkú vodu a podobne. Niekto chce byť v rezorte, iný chce mať v okolí hotela obchody...
Radím dobrú cestovnú agentúru, kde sa robia ponuky naozaj na mieru.

autor
27. sep 2024

@familytravel to nevadi, cim viac tipov, tym lepsie. Ja si to potom vyselektujem 🙂

macka06
27. sep 2024

Arkin Iskele Cyprus.. Sieť delphin Imperial, be grand, adalya Elite Lara, titanic Lara Turecko odporúčam

autor
27. sep 2024

@macka06 dakujem. Pozriem to 🙂

aculy
27. sep 2024

Bulharsko, hotel Wave resort. Alebo Kréta hotel Aquila Rithymna Beach

autor
27. sep 2024

@aculy dakujem. Kretu pozriem. Bulharsko nechceme ☺️

adonish
Dnes o 11:26

Turecko (oblast Lara) - Miracle Resort a Sherwood Exclusive Lara
Kreta - Cactus Beach
Tieto 3 mame odskusane aj s detmi 😊

autor
Dnes o 11:39

@adonish dakujem ☺️