Dobrý hotel pre rodiny s deťmi na Sardínii alebo v Kalábrii

breslerka
6. júl 2015

Ahojte, chceli by sme ist na dovolenku, povodny plan bolo Grecko, ktore pozname, ale vzhladom na politicku situacii tam asi nepojdeme zaujala ma Sardinia, pripadne Kalabria. Vedel by niekto nieco odporucit?dakujem

oliverceky
6. júl 2015

Aj mňa to zaujíma.

breslerka
autor
7. júl 2015

Nikto nevie poradit???

viera27
7. júl 2015

tak s detmi vyberaj hotel, kde je slovensky detsky klub a animatori, napr. firacik a podobne. To sa ti hned vyber zuzi na 1 hotel v kazdej lokalite a cestovke a nemusis dumat :D

breslerka
autor
7. júl 2015

@viera27 no mna ani moc nezaujimaju animatori, nepotrebujem detske kluby, skor ma zaujima kvalita plaze vzdialenost od mora, hlucnost, ci je tam len hotel alebo aj dajaka promenada, ci je tam ihrisko a tak

viera27
7. júl 2015

@breslerka jasne, len detskych animatorov obvykle davaju do dobrych a pre deti vybavenych hotelov, kde sa rata s vacsou obsadenostou z cestovky 🙂. Preto je to celkom dobry ukazovatel.

breslerka
autor
7. júl 2015

@viera27 ..aha, fakt?To som netusila, tak to pozriem, dakujem, takze mam asi rovno pozriet Firo?

viera27
7. júl 2015

@breslerka nieee, ktorukolvek ak ma detsky klub. Aj hydrotour ma klub markiza atd. Nie su to vzdy tie najlepsie/najluxusnejsie hotely, ale byvaju to naozaj asi tie najlepsie vybavene pre deti. My sme tak boli v Kalabrii v Borgo di Fiuzzi (krasne zariadeny hotel inak) a bolo tam pre deti aktivit kopec aj v tej oblasti najvacsi akvapark, ticha lokalita (co bezdetnym napr. vadilo), presne tak rodinne ako s malym dietatom asi uprednostnis.