Dobrá dovolenka na Slovensku

iva330
5. apr 2014

ahojte môže mi niekto dať tip na dobrú dovolenku na Slovensku?minulý rok sme boli v Liptovskom Jane a odporúčam, tento rok tiež planujeme buď Tatry alebo Donovaly na par dní, ak môžte dajte tip vďaka

d_anica
5. apr 2014

@iva330 My sme boli v lete aj v zime na Štrbskom Plese s 2-2,5 ročným synom a spokojnosť maximálna 🙂

nikuliak
5. apr 2014

Odporúčam napríklad Demänovskú dolinu, tipy na hotely a výlety napríklad tu: http://www.carovnehotely.sk/slovensko-demanovsk...,
Ale dobre bolo napríklad aj v Banskej Štiavnici alebo v Trenčianskych Tepliciach 🙂

iva330
autor
5. apr 2014

dakujem vám veľmi pekne

georgeo
5. apr 2014

Banskú Štiavnicu odporúčam aj ja, kedže som odtial 🙂 ale super dovolenka aj s deťmi bola na Orave- Perníková chalúpka Istebné, dobré ceny, súkromie, pohodový majitelia, len na výlety sme chodili autom. Oravský hrad, skanzem Zuberec, aquapark Dolný Kubín, da sa splaviť Dunajec ...

georgeo
5. apr 2014

Oprava nie Dunajec-to bola iná dovolenka, ale Orava 🙂

sandrika1986
6. apr 2014

Liptovský Ján je super 🙂

stary_ujco
7. apr 2014

@nikuliak Ked uz si robis sama sebe reklamu, tak to prosimta aspon napis priamo a nie takto zaobalene.
Od spokytovatela sluzieb cakam ferove jednanie, co tvoje podstrkovanie linkov rozhodne nesplna, takze si ta rovno skrtam zo zoznamu ludi, ktorym som niekedy ochotny nechat nejake peniaze.

nikuliak
9. apr 2014

@stary_ujco Mrzí ma, že som ťa takto popudila. Pokojne si teda pred link ešte domysli slová "tu na mojom blogu:" 🙂
Keďže ma veľmi baví písať o hoteloch na booking.com, píšem tam o tých, ktoré ma najviac upútajú. Mimochodom, takmer vo všetkých, ktoré sú na stránke som bola aj na dovolenke. Takže, keby si chcel niekedy poradiť s výletom, zatiaľ si ťa zo zoznamu ľudí, ktorým som ochotná podstrčiť link s vlastnými skúsenosťami, nevyškrtnem. 🙂

alex2201
6. jún 2014

kočky ktoré máte 3 a viac detičiek, kam zvyknete s nimi chodiť? ja hľadám na nete a všade je len 2+2 ☹