Do mesta Klek v Chorvátsku autom

solnicka
26. jún 2015

Prosim Vás mate skúsenosti s touto oblasťou v južnej Dalmacii ? Autom? Cestujeme tam v júli v stredu
v noci, zaujíma ma cesta najmä časovo a ci sa dlho stoji v kolonach aj keď sa
vyrazi na noc.. Nejaké odporúčania... Veľká vďaka 🙂

zichihena
26. jún 2015

Tiež by ma to zaujímalo

jalovec
26. jún 2015

No kedže idete na noc a v´Stredu tak velmi pochybujem ze budete mat aj tu najmensiu kolkonu! a odkial idete a kedy vyrazate? od toho sa odzrkadlí aj cesta???

solnicka
autor
26. jún 2015

Ideme zo Žiliny okolo 19:00 cca, preto píšem, že či tam niekto autom bol zo Ziliny alebo iných miest poblíž.. a koľko trvala cesta.... Poteším sa každému príspevku ktorý nás lepšie informuje a poradí, vdaka 🙂

jalovec
26. jún 2015

staci vak ked pôjdete o 21:00 zo ZA, my sme isli z PN o 22:20 a boli sme tam rano okolo 8-9 ale to sme boli iba po Split. potom je to iba kusok! a idete cez HU alebo AU a SLO?

solnicka
autor
26. jún 2015

Tak to ste paradne rýchlo prešli, ani kolóny ste teda nemali? Zvažovali sme kadiaľ ale asi cez AU a Slo

jalovec
27. jún 2015

Chodievame kazdý rok od 2005,a mali sme kolonu jedíný raz a to ked sme išli naspat cez Slovinsko, ale iba asi tak 5km na 40min pred hranicným priechodom HR-SLO.
radšej mám cestu cez HU a stale po dialnici. Teda cez Nitru Nove Zámky Komarno a na dialnicu az dole.
Ked pôjdete cez Slovinsko mate tam drahú Dialnicnu známku a za par KM po dialnici potom je to tam normálna cesta!
Neviem ci idete s detmi ? Ale asi aj tak celu cestu prespia!