Diamond Premium and Spa hotel v Turecku

libelle
9. máj 2022

Ahojte, ideme 1x do Turecka a zatial ma najviac oslovil tento hotel. Bola by som vdacna,ak by ste sa podelili o svoje skusenosti a nazory, ak ste tam uz boli. Dakujem!

barus26
9. máj 2022

@libelle boli sme v roku 2018. A nemám čo vytknúť 🙂

libelle
autor
9. máj 2022

@barus26 mozem este par otazok, v akom mesiaci ste isli a cez aku cestovku?

barus26
9. máj 2022

@libelle boli sme začiatkom augusta a cez globtour. Ak mas otázky kľudne sa pýtaj🙂

libelle
autor
9. máj 2022

dakujem,si zlata, mam trosku stres, kedze takto to vybavujem 1x. Ja pozeram cez Inviu a tam je ponuka od CK Sun and Fun,pre mna neznama cestovka,ale cena super, my zvazujeme ist v juni,kvoli teplu, v auguste sa to dalo prezit? Prileteli ste vecer? Transfer nebol dlhy? Ubytovali vas rychlo?

barus26
9. máj 2022

@libelle tu cestovku veru nepoznám ani ja. Pozri radšej či cez ten globtour je to veľký cenový rozdiel. Dalo sa prežiť. Keďže cez deň sme sa kúpali a na izbách bola klíma takze teplo nevadilo🙂 my sme mali nocny let, na hotel sme prišli okolo 7 ráno a ako je všade zvykom ubytovali nás až po 14… Ale mali sme si kde odložiť veci, prezliekli sme sa a kúpali sme sa a ležali sme pri bazéne, aj náramky nám hneď dali takze sme isli na ranajky, neskôr na obed. Transfer si moc nepamätám koľko trval ale bolo to cca hodinu, hodinu niečo

barus26
9. máj 2022

@libelle len teda doplním že tam nie je večer kam chodiť. V okoli nie je žiadna pešia zóna s obchodíkmi.. V hoteli ale organizujú program a je tam aj niekoľko barov. Potom sme si spravili výlet do Side a dá sa ísť aj do Manavgatu. Za hotelom je rieka, dá sa ísť aj loďou 🙂

barus26
9. máj 2022

@libelle a ešte dodám že v hoteli dole sú aj obchody. Aj suveníry, aj potraviny aj s oblečením. ale to nie je ten klasicky turecký blsak 😀

libelle
autor
9. máj 2022

@barus26 vam sa tam venoval na letisku a v hoteli aj nejaky delegat?

barus26
9. máj 2022

@libelle delegatka nás nečakala na letisku. Ale čakal nás tam nejaký chlap- mal tabuľku kde bola napísaná naše cestovka, povedali sme meno a on nám ukázal kam a do akeho autobusu mame ísť. Keď sme boli v autobuse tak nám rozdal letáčiky od delegátky kde bolo všetko napísané, čo môžeme využívať a od kedy do kedy, všetky info. Aj číslo na delegátku. Další deň prišla do hotela a tam sme s ňou mali stretnutie, ponúkala nám aj rôzne výlety

libelle
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
libelle
autor
9. máj 2022

@barus26 aj ste mali dopredu zamenene peniaze?

barus26
9. máj 2022

@libelle nie. My sme všetko platili eurami. Nemenili sme vôbec

libelle
autor
9. máj 2022

@barus26 super, dakujem za vycerpavajuci opis