Destinácia neďaleko Bibione alebo Lignana

mata128
10. júl 2016

Ahojte babule. Chystame sa s detmi prvy krat do Talianska. Chceli by sme nieco najblizsie,okolie Bibione ci Lignano. Poradite este nejake mesto v blizkosti tychto dvoch,kde hladat ubytko?Samozrejme hladame nieco cenovo dostupne,ideme 4dospeli a 3 deti. Dakujem krasne

jaruskatt
10. júl 2016

alebo https://www.ludor.sk/ 😉 My sme boli minulý rok v Lignane. Kamarátka je práve v Lido di Jesolo... no a aj Bibione... Sú to veľmi podobné miesta 😉 super s deťmi

liza68
10. júl 2016

@mata128 Caorle

mata128
autor
10. júl 2016

Baby,je rozumne podla vas ist do Talianska na blind a tam hladat ubytko?

zetorka
10. júl 2016

Urcite si nieco bookni

katulienkax
10. júl 2016

Ja by som sa bála na blind v dnešnej dobe pretože obľúbené letoviska Turecko, Egypt a Tunisko su pase a tak vela ide do talianska a Chorvátska. Keby ze nemam male deti tak možno by som sa nebála ale hľadať ubytko s plačúcim malym dietatom to teda nie.

katrin21
10. júl 2016

za mna Lignano.... urcite..
Je to lepsie stredisko, krasne plaze, nenadarmo sa volaja Sabbia d´oro - zlatiste plaže..
Je tam mnozstvo atrakcii pre deti, herne, ked sa vecer da vyblaznit + promenada s obchodikmi vecer....

katrin21
10. júl 2016

@mata128 podla mna skor nie. a ubytka tam funguju vacsinou striktne od soboty do soboty, nie ako v Chorvatkus, ze odkedy chces, dokedy chces...

lenkald
14. júl 2018

za mna jedine Bibione, Lignano je cele rozbite a cesta popri plazi….Bibione je vybudovane super, chodniky pri plazi, cyklisticke trasy,investovali vela penazi posledne roky, lebo sa zamerali na rodiny s detmi