Demänovská ľadová jaskyňa

monka665
2. aug 2014

ahoj zienky prosim vas bola niektora z vas v demanovskej ladovej jaskyni? mam problem som ztp chodim s jednou paličkou a neviem či by som to zvladla..nechcem sa tam zbytočne trepat autom a zistit ze to nieje pre mna..pocula som ze je to stredne naročne niesom ziadna "cintlavka" ale niesom ani sportovkyna 🙂..poradte mam do toho ist s priatelom?

zita19
2. aug 2014

@monka665 neviem ako Demanovska jaskyna ale Vazecka je uplne prechadzkova. Tu zvladnes urcite.

demo
2. aug 2014

@monka665 je to veľká tmavá a studena jaskyňa. Smyka sa v nej. Ja by som počkala pred vchodom. O nič neprides 😉.

besnota
2. aug 2014

@monka665 je to dost narocny vystup, kym prides k jaskyni, autom tam aj tak nevyjdes, a v jaskyni sa smyka a vela schodov

zita19
2. aug 2014

@monka665 a k tej Vazeckej zaparkujes auto 100 m od vchodu po rovinke

ivetlo
2. aug 2014

@zita19 Tak to je pravda. Važeckú zvládol aj môj syn keď mal 3r.

monka665
autor
2. aug 2014

skoda ja som myslela ze to dam...synovec aj priatel sa tešili ze pojdeme...

mahu74
2. aug 2014

Tiež sa pridávam, je tam veeeľa schodov, zima a šmykľavo. Ku vchodu vedie kľukatá cesta do kopca. Je to dosť náročné...

monka665
autor
2. aug 2014

a co jaskyna Domica?

monka665
autor
4. aug 2014

tak zienky som to zvladla najhorsie bola cesta hore ale za 16min som.ju dala...jedine ma sklamalo ze tam bolo malo ladu

zita19
4. aug 2014

@monka665 tak ty si aka frajerka!!!! Gratulijem. Ano, Demanovska ladova ma malo ladu. Vela ladu ma Dobsinska. Ked si dala toto das aj tu.

monka665
autor
5. aug 2014

dakujem zita19 🙂 asi pojdem kuk aj do tej Dobsinskej niekedy

kikina84
23. aug 2016

@monka665 je to vhodne aj pre deti do 6 rokov? lebo som is vsimla ze vstup platia len deti od 6r..tak neviem ci vobec mozu aj mladsie deti ist.. dakujem

tomiholjubavi
23. aug 2016

@monka665 tiež sme boli v demanovskej a skoro sme dušu vypustili 😀 (nie, nie sme vôbec športové typy 😀 ) ...fakt, človek musí mať dosť kondičku, aby to dal. 🙂

fanta3
23. aug 2016

Vazecka je v pohode, tiez sme boli so synom min rok. Demanovska jaskyna-najprv 20min vystup do kopca a potom jaskyna ma cca 700schodov. Boli sme tam tento rok s 5r synom. Posledny vystup je cca 200schodov naraz.....ale ten vystup sa uz da ist s prestavkami a svojim tempom

maarcy
24. aug 2016

Aj my sme boli v Demanovskej toto leto so 4rocnym synom 🙂 zvladli sme vystup hore 🙂 on sice obcas "na koni" 🙂

maarcy
24. aug 2016

Ukazuje na parkovisko pod jaskynou

emilia25
24. aug 2016

boli sme tam pred par rokmi.a zvladla ich aj moja 70rocna svokra co ma problemy s nohami su tam lavicky kde sme si oddychli a znova isli.sice svokra by ich uz teraz nezvladla ale zazitok to bol nadherny aj pre deti.v jaskyni je dost chladno treba sa tam aj poriadne obliect ja som si to aj fotila vo vnutri.krasa veru.odporucam.