Dá sa pri vodnej nádrži v Bešeňovej niekde pri brehu okúpať?

miriam439
22. júl 2020

Dobrý deň.
Chcem vás poprosiť, niekoho z okolia Bešeňovej alebo niekoho, kto dobre pozná okolie... je tam vodná nádrž Bešeňová - je tam niekde také miesto, kde by sa dalo ísť na brehu poležať na deke a omočiť trošku nohy do vody? Proste také miesto, kde by sme mohli ísť s dieťaťom napr. hádzať skalky a nebola by hneď na brehu hĺbka vody 2 m?
Alebo pri obci Bobrovník na Lipt. Mare?
Prikladám snímku, ak viete o takom mieste, mohli by ste vyznačiť, že kde zhruba to je?
Vopred ďakujem za rady.

zirka
23. júl 2020

@miriam439 pri Bešeňovej nie, v Bobrovníku je Marina Liptov napr. tak pokojne skalky, ihrisko a mamina aj kávu 😉od Bobrovníka po hrádzu sa chodí prechádzať pol Liptova a Slovenska.

miriam439
autor
23. júl 2020

@zirka
Dobrý. Som pozerala na ich stránke, ale nenašla som informácie, či sa tam platí, ak by sme tam prišli len tak (bez auta) a chceli si posedieť na pláži a poprípade sa okúpať v Mare. Neviete náhodou, či sa toto platí a koľko?
Vopred ďakujem.

zirka
23. júl 2020

@miriam439 myslím, že je to bezplatné - majú tam mólo a v blízkosti kotvia lode, ľudia sa väčšinou kúpu pri kostolíku, ale bez auta s malým dieťaťom resp. deťmi je to na dlhé lakte.

miriam439
autor
23. júl 2020

@zirka My auto máme, dovezieme sa tam ním, ale myslela som to tak, že nebudeme chcieť parkovať v kempe - "na pláž" v tom rezorte by sme prišli peši. Ďakujem ešte raz za rady.

zirka
23. júl 2020

@miriam439 tak pokojne ku kostolíku 😉plus hore na kopci je Archeologické múzeum v prírode

miriam439
autor
23. júl 2020

@zirka Jej ste zlatá, ďakujem ešte raz veľmi pekne 💕

miriam439
autor
23. júl 2020

@zirka Ešte raz sa obraciam na vás. Toto ste mysleli, že pri tomto kostole sa chodia ľudia s deťmi kúpať? Vopred ďakujem ešte raz.

zirka
24. júl 2020

@miriam439 áno 🙃 toto som myslela. Ďalšie kúpalisko je pred Villou Betulou, ale parkovanie je tam hrozné a platená pláž v kempe v Trnovci.

miriam439
autor
24. júl 2020

@zirka Ešte raz ďakujem z celého 💗

zirka
24. júl 2020

@miriam439 není zač😉