Cyprus alebo Mallorca

22. máj 2023

Ahoj... chystáme na dovolenku v júli.. rozhodujem sa medzi týmito dvoma. Mate skúsenosti?.. ďakujem

noami12
22. máj 2023

Cyprus ❤️

floki1994
22. máj 2023

Za mňa Mallorca 🙂 prekrasne plaze, super sluzby ...

barb06
22. máj 2023

na Cypre som nebola, ale Mallorca je za mňa super

jaja20
22. máj 2023

Bola som v obidvoch.
Mallorca oblasť S'illot , Sa Coma a Cala Millor, na Cypre v Ayia Napa.
More krásne,s pozvoľným vstupom, bledý jemný piesok. O trochu viac sa mi páčila pláž Makronissos na Cypre, ale na Mallorke zase bolo lepšie All inclusive.
Ak potrebuješ vedieť niečo konkrétne, kľudne napíš 🙂

teleskop
22. máj 2023

Obe

lenka0305
12. júl 2023

@jaja20 môžem sa spýtať na all inklusive na mallorke ? Aké druhy jedál tam mávajú prosím ? Totiž môj muž je jeden z tých fajnovejších čo nezje všetko, najlepšie su pre neho hranolky, pizza a pod.. a raňajky mávajú aké ? Chceli by sme ísť na mallorku prvý kráť, tak neviem čo očákavať od Mallorky, doteraz sme len Turecko chodili

jaja20
12. júl 2023

@lenka0305 Raňajky klasické kontinentálne - volské oká,praženica,vajcia na tvrdo,omelety,páročky,fazuľa v paradajkovej omáčke,rôzne druhy rozpekaných buchiet a croissantov,rôzne druhy chleba,maslá,marmelády,salámy ( výborné je chorizo),sušená šunka,syry, samozrejme zelenina,čiže v podstate všetko ako aj v Turecku,ale ten turecký all inclusive je na oveľa vyššej úrovni. Na obed/večeru bola každý deň nejaká paella a dosť veľa morských plodov,čo my nemusíme,ale vyberali sme si iné,čo nám chutilo. Hranolky a pizza budú určite,aj rôzne pečené mäsá,kurence ,aj celé prasiatko sme mali,aj polievky,isto neumrie od hladu 🙂