Cyprus a karanténa

22. júl 2022

Idete teraz niektora na Cyprus, zaviedli karantenu, tak neviem, ci ist, alebo zrusit dovolenku

simonah73
22. júl 2022

hm, tak nakazit sa mozes hocikde, je pravda, ze na cypre je toho vela, ale tak ak tam pojdes zdrava, v lietadle a ak bude aj letisko plne si das respirator a hlavne dobre poistenie aj proti covidu tak mozno by som isla, keby to uz bolo zaplatene.

autor
22. júl 2022

@simonah73 vies, ze sa nakazim kovidom je mi nejako ..., ale idem tam s malym dietatom a ak by som tam mala byt v karantene, tak mi je to proti srsti, zavolam pondelok do cestovky, ci sa to da zrusit, alebo vymenit za nieco v Eu, ale sklamana som velmi
Myslela som, ze aspon do septembra daju pokoj

mata1988
22. júl 2022

Odkial mate info ze je na Cypre karantena?

abbey1
22. júl 2022

Cyprus predsa žiadnu karanténu pre prichádzajúcich do krajiny nezaviedol. V interiéri sú povinné rúška. Nič viac.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
au1994
22. júl 2022

Autorka, karanténu máš len v prípade, ak by si bola pozitívna. Tak isto máš karanténu aj na Slovensku, bez ohľadu na štátnu príslušnosť. A k tvojej poznámke, že do septembra dajú pokoj, ty si jedna z tých, ktorí si myslia, že covid-19 ovláda Gates a Soroš? 😄 Lebo prepáč, ale každému inteligentnému človeku musí byť jasné, že vírus si nevyberá, kedy a ako rýchlo sa bude šíriť a so stúpajúcimi číslami nakazených, sa budú logicky aj sprísňovať opatrenia.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smileba
23. júl 2022

my sme teraz na Cypre a o karanténe sa tu nič nehovorí, iba ruska sú povinné napr. v autobusoch a interiéri, ale v hoteli to nikto nedodrziava

autor
23. júl 2022

@smileba dakujem za info

oliali
23. júl 2022

Pozor hlavne na to ze na Cypre im naozaj stupaju rychlo cisla…. My sme prisli z Cypru v sobotu a obaja s muzom mame covid …. Treba sa urcite chranit reapiratorom v restauraciach a na letisku/lietadle

luliu
23. júl 2022

Pre toto je dobré, že na ZŠ zaviedli čítanie s porozumením 😉

oliverceky
23. júl 2022

@luliu 👍

marlent
23. júl 2022

My sme pre toto vyberali chorvatsko...aj ked sa cenami a sluzbami z daleka nemoze rovnat grecku cypru spanielsku turecku bla bla....ale ak by sa "postastil" covid sadnem do auta a idem domov..a nie ostat visiet niekde a bohvie v akych podmienkach byt v karantene....
Ked to uz ale mas zaplatene tak by som sla....no respirator v lietadle v restike sediet vonku ak sa da...no bola by som opatrna

simonah73
23. júl 2022

Daju pokoj? A kto konkretne? 🤔

zuzanama
24. júl 2022

My sme teraz na Cypre. Rúška tu povinné nie sú. Sú povinné len na južnom- Gréckom Cypre

autor
24. júl 2022

@zuzanama dakujem za info