Croatia enter formulár

1. júl 2021

Ahojte, prosim Vas ten formular mam vyplnat az ked budem mat negayivny test? Treba ho tam potom vlozit? A este sa opytam citala som ze je lepsie ked sa vyplna v anglictine .. ci to je jedno v ktorom jazyku ho vypisem ?

bolarazjedna
2. júl 2021

Áno, test treba vložiť, predtým označí, či máš test alebo si prekonal alebo si očkovaný, a náhrad dokument. My sme to vyplnali v slovenčine. Potom na mail ti príde niečo po úspešnom odoslaní. Od nás to nikto nechcel pred 2 týždňami, ani očkovací certifikát, jedine občiansky. A to sme išli cez maďarské, chorvátske aj bosnianske hranice.

autor
2. júl 2021

Dakujem pekne tu ide o to ze idem na antigen test 16.7. kedze plati mi 48hod. A vypisat to musim asi v ten den skor sa neda? Co sa stane ked to nevypisemm ale na hranici budem mat vytlacny papier o teste.. chcela som to mat uz vypisane skor a nie na poslednu chvilu pred odchodom

ivuska027
2. júl 2021

Šmarja, vypisat a vložit certifikat trva asi 3 minuty. Ako velmi skor to chces mat? My ideme v tomto termíne, urobím to po tom, čo sa syn otestuje. Naozaj 2 týždne vopred stresovať nie je potrebné. Pri kontrole na hranici len dáš doklad a oni to všetko už uvidia u seba. Načo je dobré ešte takto zdržovať na hranici, ked to nie je nevyhnutné?

autor
2. júl 2021

Prosim vas a je lepsie to vypisovat v anglictine ci slovencine ? Jedna sa mino to ci nebude problem kedze tam musim dat aj dceru (3roky) ako dalsi cestujuci.. ona test nebude mat ci nahodou to tam nebude vyzadovat .. a ci mi to bez problemov prejde.

ivuska027
2. júl 2021

No vlani som dávala v slovenčine. Dnes odporúčajú v angličtine, aj ked si myslim, ze kolonky su rovnake, tak je to asi jedno. My ideme 2+2deti. Zatial som to nevyplnala, tak neviem, či to pustí registrovat, ale do 16teho to bude isto fungovať ako má 🙂

autor
2. júl 2021

Dakujem pekne dufam ze sa to bude dat 16 poriadne vyplnit 😃 kedze v noci odchadzame 🙂 dakujem pekne a prajem prijemnu dovolenku 🙂

ivuska027
2. júl 2021

Mozeme si podvecer napísať 😃