Čo zobrať so sebou na dovolenku do Chorvátska?

lastovicka01
6. feb 2013

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu co si so sebou zobrat na dovolenku do chorvatska. ake mate skusenosti ?co sa tam da vsetko kupit a co naopak treba zobrat so sebou ? ideme v mesiaci maj s 9 mesacnym syncekom a budeme byvat v apartmane. Neviete ci sa tam daju zohnat plienky pampers (pouzivame len tuto znacku a sme spokojny) pripadne ake su vase skusenosti . vopred dakujem za kazdu dobru radu 🙂

luciannka83
6. feb 2013

Vecičky pre dieťatko by som si určite zobrala so sebou a nespoliehala by som sa na to, či to tam kúpim alebo nie, veď zas balík plienok toľko miesta nezaberie.

lastovicka01
autor
6. feb 2013

chceme ist az na mesiac 🙂 priatel si vybavuje v praci aby mohol robit odtial.

mummy01
6. feb 2013

@lastovicka01 plienky by som si urcite vzala,su tam totiz dost drahe.

alami
6. feb 2013

@lastovicka01 ja si naopak myslím, že plienky netreba brať, zobrala by som malému mlieko, základnú drogerku, čo používate a plienky, vlhčené utierky a bežné potraviny si nakúpiš tam. Bežne je tam obchod zn Studenac - mne to pripomínalo našu Coop jednotu. Potraviny sú tie isté, čo aj u nás, mnohé v rovnakých baleniach, len názov po chorvátsky samozrejme 😅 Nič zvláštne, nič iné. Nakúpiš tak ako u nás. Ceny v pohode.
A kam presne idete? 🙂

lastovicka01
autor
6. feb 2013

ideme do omisu , mala luka sa to vola.

alami
6. feb 2013

ceny plienok ale neviem, ak baby píšu, že sú tam drahé, beriem späť. Ja som tam plienky nekupovala, len bežné nákupy potravín 😉

rora
6. feb 2013

plienky (aspon tie 2 balenia),umele mlieko (az pouzivate),instanstne kase,detske vyzivy,detske hyg.potreby - vsetko vziat so sebou co sa tyka dietata, aspon zasoba na tie 2 tyzdne. mne sa v chorvatsku zdalo dost draho a to sme tam boli nieco vyse tyzdna, esteze sme mali dost jedla nabaleneho z domu 😒

lubkasofia
6. feb 2013

My sme boli minulý rok nabrala som všetko a uplne zbytočne, ceny su tam porovnatelne s našimi či su to potraviny,plienky alebo drogeria, tento rok beriem plienky a jedlo len na cestu 🙂 chodíme tam už niekolko rokov,ale zda sa mi že tam ceny klesly alebo u nás stupli 🙂 tak tento rok určite len oblečenie.....

lastovicka01
autor
6. feb 2013

dakujem vam vsetkym za rady 🙂