Čo zbaliť ročnému dieťaťu na dovolenku k moru?

31. máj 2024

Ahojte ak máte možno rovno cely zoznam na vašu dovolenku pridajte ho do komentáru určite sa to zíde viacerým 😃 mna hlavne zaujima či som nepozabudla na niečo z lekárničky a nejaké tipy na hracky do piesku na pláž 🙂 a ešte konkrétne sa chcem opýtať či je dobrý nápad zobrať maly nafukovací bazenik ktorý umiestnime samozrejme do tieňa a dám sa môže čľapkať a hrať s pieskom ? 😅

pribinak
31. máj 2024

Áno bazenik je fajn

kati301
31. máj 2024

Ja mám zatiaľ v zozname: dva krat plavky, dve šiltovky so spf, dva obyc klobuciky, saty, tricka, kratase, gumené sandalky, platenky, topánky do vody, Kýblik a iné hračky, maly bazenik presne nato co píšeš ty, koleso do mora, plienky do vody, plienky klasické, mlieko pre istotu, kapsicky a keksiky, lieky(ešte nemám presný zoznam ale isto nieco na horúčku-dve účinne látky, sprej do nosa, usi, kvapky do oči, probiotiká, nieco na hnačku pre istotu, fenistil, repelent, nejaký krem proti svrbeniu/postipaniu, opaľovacie kremy a kremy po opaľovaní, prach na pranie 😃 hračky a knižky.. zatiaľ takto 🙂

petamich
31. máj 2024

Dovolenka

Zbalit Misko
[ ] Jedlo:
[ ] dojcenska voda 1x
[ ] flasa na vodu
[ ] flasa na mlieko
[ ] UM 1 pixla
[ ] kapsicky (do prirucnej aj do podpalubnej)
[ ] kasa 1x
[ ] keksiky/chrumky
[ ] lyzicka 2ks
[ ] podbradnik
[ ] Lekarnicka:
[ ] ibalgin
[ ] panadol cipky
[ ] nurofen
[ ] libenar
[ ] Dcko
[ ] probiotika
[ ] dentinox/dologel
[ ] teplomer
[ ] odsavacka
[ ] enterol/rehydratacny roztok napr. Kulisek
[ ] fenistil kvapky
[ ] dezinfekcny gel
[ ] burrowsovr kvapky
[ ] Kozmetika a drogeria:
[ ] plienky na plavanie
[ ] plienky
[ ] krem na opalovanie
[ ] krem po opalovani
[ ] sprchac
[ ] telove mlieko
[ ] krem na zadok
[ ] zlcove mydlo/pripravok na pranie v rukach
[ ] vlhcene vreckovky
[ ] vatove tycinky
[ ] papierove vreckovky
[ ] Oblecenie:
[ ] klobuk
[ ] siltovka
[ ] UV siltovka s krytim krku
[ ] ciapka a deka do lietadla
[ ] UV tricko 2x
[ ] plavky neoprenove
[ ] body kratky rukav
[ ] tielka/kupacky
[ ] tricka kratky rukav
[ ] svetrik do lietadla
[ ] ponozky
[ ] slipstopy
[ ] ponozky k vode
[ ] pyzamo
[ ] mikina
[ ] kratke gate
[ ] leginy/teplaky
[ ] sandalky
[ ] Ostatne;
[ ] dudel
[ ] deka (do lietadla)
[ ] muselinka na plaz
[ ] slnecne okuliare
[ ] uterak Miskov
[ ] hracky
[ ] bazen
[ ] rukavniky/koleso
[ ] nosic
[ ] kocik
[ ] nocne svetielko
[ ] kamera (?)
[ ] Prirucna batozina:
[ ] ciapka
[ ] svetrik
[ ] deka
[ ] flasa na mlieko
[ ] voda na mlieko
[ ] flasa s vodou
[ ] mlieko
[ ] kapsicka
[ ] keksiky
[ ] hracky (knizka, auticko, ine)
[ ] doklady
[ ] papiere do hotela
[ ] nosic
[ ] dudel
[ ] citacka
[ ] sveter pre mna
[ ] vreckovky
[ ] zelena tasticka a v nej co vzdy (nahradna plienka, krem na zadok, vlhcene, cumel...)

kitycat
1. jún 2024

Ja budem brat aj termosku na bodu, aby prirychlo nesteplala 🙂

klip0
1. jún 2024

@petamich ešte ak môžem doplním kvapky do očí (ja som poprosila o recept pediatricku) a niečo na natretie na uštipnutie hmyzom a nejaké kvapky typu nasivin. Inak náš zoznam je tiež podobný.

petamich
1. jún 2024

@klip0 vidis doplnim si tam dakujem 🙂, ta lekarnicka je velmi podobna u nas vlastne na kazde cestovanie a teda minuly rok pri mori 1x som zial aj dost veci vyuzila 😬

toto je inak zoznam, co som robila na prvu dovolenku s malym a odvtedy ho stale pouzivam, len oblecenie upravujem

snowflakenel
1. jún 2024

Ano je to fakn vziat bazenik. Aj,v nom bola.ale.malo.
Ked videla ime.deti v mori,,chcela ist tiez.
Ale.vezmite urcite. Vzdy lepsia vyhroata.voda.v.bazeniku ako chladnejsia v mori.

lulu0123
1. jún 2024

Bazenik je ok.Moja ako 11 mesacna vobec nechcela ist do mora.Bazenik si uzila.Odporucam k nemu take vacsie vedierko na naplnanie.My sme mali take malinke a od deti na plazi sme si poziciavali vacsie🤣Lebo s tym nasim by sme ho plnili hodiny.

ninah1486
16. júl 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja tiez zakazdym balim s nami bazenik, ked nie sme pri mori deti ho vyuziju na terase apartmanu