Čo vidieť a kam ísť počas víkendového pobytu v Košiciach?

aalzbetkaa
8. sep 2019

Ahojte baby ...chceli by sme ísť partia 3 baby a 3 chalani do Košíc na víkend...sme z Oravy ...čo by ste nám tam odporučili popozerat ktoré ste z KE a poprípadne aj nejaké ubytko za prijateľnú cenu 🙂 veľmi pekne ďakujem

tosomja
8. sep 2019

Podľa toho, či chcete pamiatky, alebo zábavu. Pozri stránku Kamdomesta Košice

punka24
9. sep 2019

Dóm sv. Alžbety, cukráreň Aida, technické múzeum, mestský park - krásny podľa mňa... zoo a hneď vedľa bobova dráha, vyhliadková veža, nákupné centrá... samotná prechádzka večer mestom je skvelá, na hlavnej to žije takže večerný drink nie je problém nájsť... som síce z východu a KE mám "hneď za rohom" ale to mesto obdivujem a zbožňujem... vedľa Alžbety je skvelá čokoladovňa, lepšiu čokoládu som ešte nemala ako tam... no a okolie košíc tiež stojí za to len treba na nete pohľadať a popozerať... teraz v tej rýchlosti mi nenapadne viac vecí ale tých sa nájde hojne... takže pohľadať na nete... odporúčam do KE na výlet určite...

amelia000
9. sep 2019

@aalzbetkaa ..prechadzka mestom? To je tak isto ako v inom meste. Historicke pamiatky? No na toto by mna nikto nenalakal :D jedine ano este zoo, bobova draha pri zoo, vyhliadkova veza, urbanova veza, jump arena, laser game mozno este by som porozmyslala nad escape room.

baskarepkova
9. sep 2019

@aalzbetkaa ubytko skus airbnb, a pozrite si urcite hlavnu ulicu, parcik, divadlo, dóm amozno este skuste kavečany ZOO a bobovu drahu, ta je peckova :D

mmmonika
15. jún 2024

@aalzbetkaa Kde si bola?