Čo si nezabudnúť vziať k moru s 1,5-ročným dieťaťom?

9. máj 2023

Ahojte🙂 kedze som sklerotik mam otazku na maminky, ktore boli s takym drobcom pri mori, co vsetko ste si vzali? Co ste naopak zabudli a potom stw si povedali,ze dalsikrat na to zabudnut nesmiem? Kdekolvek idem,vecne cosi zabudnem, preto si robim zoznamy. Dakujem Vam,kazda rada mi bude dobra;+)

martinka13
9. máj 2023

Lieky, mlieko, zopár plienok. Všetko ostatné sa dá kúpiť

puertorico
9. máj 2023

a dieťa ! 🙂

belllinka
9. máj 2023

@martinka13 a to má prísť na dovolenku a hneď ísť nakupovať a zháňať veci? 🙄

luliu
9. máj 2023

Závisí aj kam k moru a ako budete cestovat. Letecky -lieky, mlieko, opaľovací krém, UV klobúk, UV tricko

domiklik
9. máj 2023

No tento rok ti odporúčam vziať kompletnú lekárničku. .. Plavky, klobúk s upf, stan, kvalitný krém s spf pre deti, probiotika, papuče do vody, krém proti zapareninam, Panthenol, Rukaviky koleso, nejakú sieťované tašku do ktorej nahadzes všetky hračky, Citrónová sviecka, náramky proti komárom, repelent, ... Neviem kam ideš, ale my ideme do chorvátska a berieme aj plážový vozil

martinka13
9. máj 2023

@belllinka tak hádam nebudem vypisovať 3xkratasy, tričko, plavky....

lauriik
9. máj 2023

Opalovak, uv overal plavkovy, uv klobucik, gumene topanky do vody, hracky do piesku (hrablicky, lopatka, kyblik).

oliverceky
9. máj 2023

Zopár stipcov

autor
9. máj 2023

@luliu budeme autom cestovat len do chorvatska🙂 to som zabudla napisat

autor
9. máj 2023

@domiklik dakujem, urcite by som nieco z toho nechala doma 🙂 a do ktorej oblasti idete?

autor
9. máj 2023

@oliverceky dobry napad 🙂 diki

viky173
9. máj 2023

pokym nejdete niekam do dazdoveho pralesa, tak vsade sa da vsetko dokupit, ked zabudnete, netreba z toho robit taku paniku 😀 samozrejme s liekmi na predpis je to tazsie, na tie netreba zabudat, ale ozaj s cimkolvek ostatnym problem v tomto storoci nie je v zahranici

belllinka
9. máj 2023

@martinka13 tak evidentne sa chce pripraviť dopredu a mať všetko so sebou a nie tam postupne prichádzať na to, čo nemá a behať po obchodoch

janinah
9. máj 2023

Teplomer

basska_b
9. máj 2023

Ja beriem okrem vyssie spomenuteho aj nejake oblubene keksy a snacky a male hracky/hry

bolarazjedna
9. máj 2023

Dezinfekciu na rany, obväz, naplaste na rany, paralen čipky, macikovu náplasť. Dezinfekčný sprej na rúčky, plienky do vody. Odsávačku hlienov do nosa.

lasona
9. máj 2023

My sme v tropoch na dovolenke a brala som malému všetky lieky : hnačka, teplota, kvapky do ucha, nosa, teplomer, paralen, nurofen. Krém na ritku, púder na zapareniny, veľa plienok, mlieko,vzala by som na začiatok aj nejaké jedlo pre malého. Deky, veľké plienky, aj ako na zakrytie, aj ako uterák, aj ako podlozka. Opalovaci krém, klobúčik. Par hraciek a spratny kocik. Nič mi nechýbalo, akurát som mohla vziať nejaké kapsičky, jedlo pre malého, lebo tu sa to nedá kúpiť a variť sa mi nedá keďže veľa cestujeme.

autor
9. máj 2023

@belllinka suhlasim 🙂 ze chcem byt pripravena a nie hned lietat po obchodoch, preto som zalozila diskusiu. Som rada,ze mi aspon niekto rozumie

zuzanka.zuzu
9. máj 2023

@domiklik citrónovú sviečku? to je na čo?

autor
9. máj 2023

@zuzanka.zuzu predpokladam,ze na odpudemnie hmyzu 🙂

domiklik
9. máj 2023

@zuzanka.zuzu proti komárom

som_realistka
9. máj 2023

Ešte je dobre mat golfový kočík, co najjednoduchší, jednak sa ľahšie prepravite na pláž a večer na pre hadzkach to bolo super, mala keď sa unavila, tak sa odviezla, keď išla tak si ho aj tlačila. Zopárkrát v ňom večer vonku aj zaspala.