Čo nezabudnúť pribaliť k moru?

babulka82
7. júl 2014

baby dajte tipy ,čo vam pomohlo alebo naopak chybalo na dovolenke a by ste to ocenili. Nemam na mysli klasicky zoznam ale take nejake vychytavky čo by ste si určite vzali.

nikawero12
7. júl 2014

@babulka82 asi sa budeš smiať, ale u nás je takou vychytávkou malý ďalekohľad. Keďže radi pozeráme krásy morského pobrežia, tak ho pri mori využívame. Manžel trvá na tom, aby sme ho na dovolenky brali so sebou a to aj napriek tomu, že chodíme letecky a musíme si strážiť hmotnosť batožiny - ale ďalekohľad proste musí byť 😀

mawka
7. júl 2014

ja si neviem vynachvalit plazovy stan a vela naplasti 😀 ale keby som vedela, ze v bulhrasku je tak lacno, tak ideme len s jednym kufrom a ostatne dokupim tam. inak sme nepotrebovali nic extra.

nikawero12
7. júl 2014

@mawka máš pravdu, na tie náplaste som aj ja zaťažená a to bez ohľadu na to, či ideme na poznávačku, alebo na pobytový k moru 🙂

mawka
7. júl 2014

@nikawero12 my sme ich tam pouzili kvanta. este sme aj dokupovali. malej sa spravili otlaky zo spodnej strany nohy, konkretne na oboch palcoch na nohe /sak nove topanky 😀 / a slecna si to fajne rozrypala, nasledne ze stipe /slana voda/, tak sme prelepovali jedna basen. hoci sme mali so sebou vodeodolne, ale pri dietati mozes mat aj sekundakom nalepenu naplast, aj tak sa odlepi 😀
este som mala rosalgin easy pre seba, lebo ja vzdy po bazene mam problemy a navyse som mavala plne plavky piesku, takze to bodlo, vyplachla som a pohoda. jednak preventivne a potom ten piesok je neprijemny na istych miestach.
@babulka82

babulka82
autor
7. júl 2014

@mawka naplaste su zaklad ,moj 5 ročny ich miluje 😀

mawka
7. júl 2014

@babulka82 moje deti uz nevyberaju podla funkcnosti, ale ako velmi su trendy a blaznive a obrazkove. a este ma inak napadlo, ja som kupila deckam tutu band, identifikacny naramok. keby sa mi stratili, pekne to mali na ruke, odopnut to nevedeli sami a bolo tam meno, telefony na nas. ja som vzala tie na opakovane pouzitie. z obchodu sladka sue. do dvoch dni som to mala doma. to je tiez prakticka vec.

horana
7. júl 2014

My sme prave rokmi dosli na to ze vsetky vecicky co sme kedy brali naviac vlastne nebolo vobec treba, dieta aj tak chce novu hracku odtial, takze nejake to nadobicko sa kupi aktualne tam, rovnako ako zazitok - vozenie na banane a pod.
Takze cim dalej tym viac chodime slobodne a nalahko.

No vlastne co bravame je snorchlovaciu supravu (da sa aj pri mori kupit, ale my mame kvalitnu) a vodeodolny obal na fotak 😵

majkaj82
7. júl 2014

Ja stále pribaľujem úplne nové DVD a čassopisy na cesty, ktoré deti ešte nevideli...Aspoň na pol hoďku nepočujem otázku: "Kedy tam už budeme?" 😀

tova
8. júl 2014

ked tak rozmyslam, moje deti maju 5r. a nikdy v zivote este naplast nepouzili, ked bol sem tam skrabanec tak sa umylo a pofukalo. Ja mam plaz 15min. z domu a non stop mam v aute viac veci ale co by som brala alebo kupila tam - opalovci krem, sprej, siltovky pre deti, plasticke hracky najme vedierko, polievacka, lopatka, auto, a sietka ako na motylov do toho chytaju riasy, musle, chladiaca taska s umelym ladom, kde si davam mrazene ovocie (po 1-2hod. su rozmrazene a chladne lepsie ako zmrzlina, nalozim do papierovych poharov) a ine jedlo. Topanky najlepsie crocks, plavacia vesta, rukavy, nic ine nevidim ludi pouzivat.

viera1107
8. júl 2014

Ja si vždy beriem šitie a náhradné gombíky 😀 . Doma ich celý rok nepotrebujem, ale na dovolenke gombíky len tak lietajú 😀 😀 😀

milanchemik
8. júl 2014

Ja nikdy nezabudnem so sebou zobrať manželku a syna..... dosť podstatné vychytávky 😀

sedem
8. júl 2014

snura na pradlo so stipcami 😀

wercsi83
10. júl 2014

Presne aki sedem pise snura na pradlo a stipce. A ak ides do apartmanu tak noz na krajanie chleba. mala baterka do prirucnej tasky aby si v tme ostatnych nerusila a vyuzijes a na izbe v noci ked pojdes na wc. 🙂