Čo hovoríte na Sopoty v Poľsku?

mimusa37
29. jún 2016

Bol niekto z vás v Sopoty v Poľsku? Ide mi hlavne o more. Je teplé? Je čisté? Ďakujem vám za každú poznámku či sa vám tam páčilo a s čím ste neboli veľmi spokojné.

isiska
13. júl 2016

To by zaujímalo aj mňa. Niekedy v budúcnosti by sme chceli ísť pozrieť aj sever Poľska. Ale skús hľadať na iných serveroch. Veľa šťastia.

lucka1987
13. júl 2016

@mimusa37
@isiska baby my sme sa z dovolenky na severe polska vratili tento vikend. za mna odporucam vsetkymi desiatimi.. no co sa tyka kupania, treba vystihnut pocasie. vela dovolenkarov tam boli fini, a nori, a tí su kus otuzilejsi od nas. more ciste, plaze tiez vlemi krasne s bielym pieskom. no teplota vody je priemerne max 22 stupnov ( na porovnanie, v chorvatsku soms a kupala v 24 stupnovej ) pocasie mnuly tyzdne sme mali take, ze v noci a zavcasu rano prsalo a cez den slniecko a teplota max 25 stupnov, pridavam teda par fotiek. mame obehanu oblast Leba, byvali sme v jasztrabej gore, a presli sme au po poloostrov hel, a mesto Gdansk.

je tam nenormalne vela atrakcii pre deti, rozne lunaparky, dinoparky, morske svety s predstaveniami, kopec muzei, ktore zaujmu aj deti ( moj ma skoro 5 r ) , majaky a vyhliadky z nich , narodny park s chranenym uzemim, pozdlz pobrezia v lebe, vojenske muzea ( velmi vela, kedze sa tam vela odohravalo pcas 2 sv vojny, ) cize neico pre chlapov, kopec plavieb starobylimi lodami, vylety do skanzenu Kluki, alebo malbork, mesta,kde je krasny zamok ....
a do sopotu sme tiez chceli ist, je tam krasne molo, ale akosi casovo to nevyslo

pencil
13. júl 2016

@lucka1987 nadherne, kde ste to boli presne?

lucka1987
13. júl 2016

@pencil hore som to pipisala presne miesta kde sme behali

pencil
13. júl 2016

@lucka1987 super, dakujem, mm casto sluzobne cestuje do PL a ani to tam poriadne nepozna, asi by sme sa tam mali vybrat aj s detmi, skvely tip, dakujem 🙂

lucka1987
13. júl 2016

@pencil myslim, ze polsko je dost podcenovana krajina co sa tyka turizmu.. nam sa kazdy smial, niektory mali aj otazku, ze odkedy je v polsku more 😅 a teda nelutujem, ze sme sli aj na tento smer.. na rok planujeme transylvaniu... u nas dovolenka nie je vyvalit sa na plaz a prespat 90 % casu 😉 takze je to super namja pre aktivnejsich dovolenkarov, kedze na plazach sa cely den sice lezat da, ale nie vzdy pocasie praje a da sa komfortne kupat. najma ked zo skandinavie prudi silnejsi vietor

mimusa37
autor
13. júl 2016

@lucka1987 ďakujem veľmi pekne, tak myslela som si, že mo te tam nemôže byť veľmi teplé, ale vyzerá to tam krásne 🙂 určite pôjdeme

mimusa37
autor
13. júl 2016

more 🙂