Chorvátsko v septembri

hsjdudhdbd
25. jún 2024

Ahojte kde by ste mi odporucili ist k moru v polovici septembra tak aby tam bolo este stale prijemne teplo. Bojims a ze bude vhlsdno ˇˇˇ nieco aj s dietatom kde by sa dalo ist na vylet 🙂

luccija
25. jún 2024

@hsjdudhdbd buď počasie vyjde, alebo nie.Ked už, tak čo najnižšie.Ja som sa rozprávala s domácimi na Krku, že do 20.9.býva stabilné počasie.My sme boli aj do 10.9.na Krku a, keď pršalo, tak len v noci

pribinak
25. jún 2024

V septembri už len veľmi na juh. Dubrovník a okolie.

jaond19
25. jún 2024

@hsjdudhdbd chodime uz roky na Istriu, pocas prvej polky septembra prave kvoli znesitelnemu pocasiu neznasame hic 30+, voda vyborna, teplo (26-29st). Ale tak ani v inych castiach juznejsie este sezona nekoncí , len pre nas je to daleko 🙂 a aky vylet mas na mysli? Lodne vylety funguju...

tani777
25. jún 2024

My sme boli prve septembrove tyzdne na ostrove Rab,konkretne Lopar..bolo horuco,voda prijemna,bonus bol,ze nebola preplnena plaz (ked som videla fotky z leta 😵‍💫 jak hlava na hlave)..pocasie nemusi vyjst ani v juli,to neovplyvnis..ja by som sla kludne zas tak 😊

birika
25. jún 2024

boli sme 15. septembra na tyzden v Selciach...horucavy, more teple. A bola som Baske Vode v juni - v noci ochladenie a na Biokove sneh 🙂 Chorvatsko je o nahode ako uz vyssie napisali

hsjdudhdbd
autor
25. jún 2024

@pribinak ano pozerala som ten dibrovnik

milanemila
25. jún 2024

@hsjdudhdbd kludne grecko, turecko, spanielsko… chorvatsko v septembri je podla mna uz risk, lebo moze byt krasne ale je aj moznost, ze uz pocasie bude zle 🤷🏼‍♀️ takze naozaj je to v chorvatsku nahoda.

frflos_nespokojny
25. jún 2024

@hsjdudhdbd zalezi od pocasia. pred dvoma rokmi som bol na braci a more bolo super, ale nemyslim si ze pre deti. inak bolo horuco. domaci vtedy vraveli, ze nepamataju taku zimu.