Chorvátsko - hotel pre dvoch dospelých a 6-ročné dieťa

9. jún 2022

Ahojte. Tie čo chodievate do Chorvátska, poraďte mi prosím. Hotel 100m od mora, 2 dospelý a dieťa 6 rokov, polpenzia, izba s balkónom s výhľadom na more, je cena 1300€ na týždeň veľa? Ja si myslím, že je to super cena, ale švagriná čo bola v chorvátsku raz za život ma presviedča, že je to veľa.

lucka_ke
9. jún 2022

podľa mňa je to veľmi dobrá cena

lubina
9. jún 2022

Nie je to vela, hlavne s tymi podmienkami, co opisujes. Chorvatsko vobec nie je take lacne....mozno davno bolo, ale uz nie je.

autor
9. jún 2022

@lubina v detstve sme tam boli veľakrát a už vtedy to nebola najlacnejšia dovolenka

h2
9. jún 2022

Ak je to cena bez dopravy, tak je to veľa. Ale záleží aj od toho, aké máte nároky na hotel.

lubina
9. jún 2022

a teraz urcite nie je. Cize sume 1300 na tyzden, ako je napisane, je podla mna ok 🙂

peendyi
9. jún 2022

zalezi na tom - aky to je hotel, ci 2** ,3** ci 4** lebo ceny sa podla kvality hotela dost lisia... my sme chodili 2 dospely niekolko rokov po sebe do hotela Biokovka na Makarskej - poloha vyborna hned u mora a vyslo nas to aj s cestou BUS-om cca 1000 - 1100 Eur...ale na Chorvatsko, ktore je - hlavne hotely dost drahe je ta vasa cena Ok, mala si napisat aj nazov hotela...podla toho by som vedela lepsie posudit ..

autor
9. jún 2022

@peendyi Magal Hotel by Aminess Njivice, my to mame vzdialenost cca 550km autom

peendyi
9. jún 2022

hotel vyzera dobre, myslim ze pomer hotel - cena je v pohode, vyzera rekonstruovany, na niektorych izbach je minibar a k veceri su napoje zadarmo,co nie je pravidlom u vsetkych 3* hoteloch v Chorvatsku, myslim ze mozes byt spokojna s vyberom, nie je to daleko, krasne prostredie so zelenou a krasne more...svagrinej povedz, ze ked ak ist lacnejsie - tak jedine do apartmanu, dalej od mora a varit si sami🙂

leona45
14. mar 2023

Dobrý boli ste potom v tom hoteli? Aky bol?