Chorvátsko cez hrvatska.sk

baivka
30. mar 2022

Ahojte, mám otázku na objednávku apartmánov v Chorvatsku cez stránku hrvastka.sk , či je všetko v poriadku a či zodpovedajú fotky ubytovania realite? Ďakujem za odpovede 🙂🙂🙂🙂

pelopeia
30. mar 2022

@baivka ahoj 🙂 my si už viackrát našli ubytovanie cez túto stránku. Vždy sme boli spokojní. Fotky zodpovadali, keď sa nám niečo nezdalo, ubytovatelia nám vždy ochotne poslali ďalšie fotky a odpovedali na otázky. Aj tento rok sme si tu našli, neboli tam fotky pláže, pani majiteľka nám ich ochotne poslala.. za nás určite spokojnosť

avanka
30. mar 2022

@baivka aj my si hladame ubytovanie len cez nich a vsetko bolo vzdy ok..len teda neodpisu vtedy, ak nemaju volno..povacsinou...
ja som tak bola prekvapena tento rok, ze uz prvy januarovy tyzden sme mali problem zohnat ubytovanie koncom augusta, vsetko bolo vybookovane

baivka
autor
30. mar 2022

@avanka ďakujem, no veru už je toho menej na výber 🙂, ale mám vybraté len to zabookovat 🙂

13marienka
16. jún 2023

Mozem sa spýtať, keď ste zajednavali apartmán cez tuto stránku, platili ste vopred zálohu? Dali vám aj nejaké potvrdenie? Alebo je to spoľahlivé po tejto stránke ?

avanka
16. jún 2023

@13marienka áno, platíme, väčšinou 100€. A nie, nedávajú potvrdenie, ale my sme mali vždy férových ľudí, do 3 dni odpísali, že peniaze prišli a že sa na nás tešia

13marienka
16. jún 2023

@avanka dakujem

kacenocka2
16. jún 2023

Áno..my 6x sme boli cez túto stranku a stale v inom apartmáne.v každom zalohu 100e chceli,po prijatí nám napísali že došla platba.
Potvrdenie o zaplateni sme 2x dostali na mieste