Chorvátsko - Brela

sesijane
19. máj 2013

Ahojte mamičky, konečne sme si vybrali na tento rok stredisko je to Brela pri Makarskej, bol tam uz niekto?Nejake rady pre mladú rodinku? Zhanam dobrý privat blízko mora a veľa ľudí mi odporúča ísť na "blink" ze tam ponúkajú na ulici bývanie a aj ceny su lepsie ale ja sa bojim ísť na risk s malými deťmi, poraďte, ďakujem za každú odpoved 🙂

tmonika
20. máj 2013

@sesijane ahoj ja som bola, naaaaaaaaaaaaaadheraa 🙂 🙂 🙂 je tam velmi pekne a to more, ciste a tirkysove....super, len si treba vybrat dobrý hotel, lebo vel domacich sa knam chovalo ked sme si hladali ubytovanie, ze pre slovakov dobre 😀 😀 😀 alebo inde zase nebola na izbe klima, je tam velmi dusno, teplo cize to clovek potrebuje. Inac je tam kludnejsie, nieje to rusný stýl dovolenky. S malým dietatom by som nesla na blink, ano ponukaju ubytovanie ale niekedy to trva kym najdes take kt. bude vyhovovat, a s dietatom by som sa ja netulala z domu do domu.

sea23
20. máj 2013

Ahoj,je tam nadherne,ale s dietatom by som na blink urcite nesla,je fajn si to rezervovat v cestovke a aj so stravou a je pokoj....ked sme boli napr.v Crikvenici,prisli tam Slovaci len tak na blink a v hoteli ch to vyslo viacej ako nas cez cestovku...

espri25
20. máj 2013

chodime tam kazdy rok aj tento sa chystame.Pred rokom sme isli na blink a mali sme super ubytko....Tento rok sme si to zaistili skor ..jedna pani z Ba tam ma apartman priamo na plazi dala nam super cenu ....cez cestovku by som nikdy nesla je to velmi drahe na chorvatsko.My kazdy rok ideme niekde letecky a v auguste este do brely.Ak chces dam ti telefonne cislo ci maju nieco volne ?

ifkael
20. máj 2013

Na blink??? :D asi na blind, nie? Ako na slepo.... ;)

stanislavao
20. máj 2013

@sesijane na "blind!"= na slepo, by som s dietatom urcite neisla. v sezone je to vsetko obsadene a kde budete bludit s dietatom a hladat ubytovanie. urcite si najdite ubytovanie dopredu, je ho plny internet, privaty, apaprtmany, studia.
Makarska je inak krasna oblast v HR, odporucam.

obcansr
20. máj 2013

ahoj je tam pekne ale ak nenájdes blízko mora tak si aj zašlapeš či po schodoch alebo do kepečka ale je tam pekne 🙂) skor preferujem ubytovanie vopred ako hladat lebo s dietatom je to o nervy ak rýchlo nič nenájdeš

lucinocka
20. máj 2013

s malym dietatom v hlavnej sezone na slepo by som urcite nesla..nejaky zapadakov sa urcite najde ale schopnejsie ubytovania uz budu obsadene..hlavne v stredisku ako je brela..odporucam popozerta ubytovania na nete a kontaktovat priamo domacich.. zamysli sa preco asi ludia stoja na ulici v 40 st. horucavach a trapne na tabulky nalkaju ludi na svoje ubytko? 🙂 niekde bude chyba nie?🙂

evko1
20. máj 2013

@espri25 Dáš mi prosím tel číslo na to ubytko? Ďakujem.- Eva.

sesijane
autor
20. máj 2013

@espri25 jeej si zlata áno poprosim ťa a máš aj fotky toho bývania,🙂

sesijane
autor
20. máj 2013

@ifkael áno ale blink je zase slovenský sleng 🙂

mimkao
20. máj 2013

@sesijane my sme chodievali aj s deťmi na blind, vždy sme našli ubytko na prvý krát, tentoraz síce ideme, tam kde min. roku, takže to už máme dopredu rezervované, ale podľa mňa sa nemusíš báť ísť bez rezervačky..

sesijane
autor
20. máj 2013

@mimkao a kedy idete? A kde? Nemajú este voľne miesto ?

ifkael
20. máj 2013

@sesijane s tym slangom velmi opatrno.... 😉

mimkao
20. máj 2013

Ideme posled. jún. týždeň. Ale teraz ideme do Primoštenu, resp. Grebaštice.
@sesijane

espri25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sesijane
autor
20. máj 2013

@espri25 ďakujem a ako sa volas na fb?🙂

espri25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sesijane
autor
20. máj 2013

@espri25 ja som tam videla iba Egypt 🙂 naaaadhera 🙂

lolonka
21. máj 2013

@espri25 posles mi prosim cislo na pani?...velmi pekne ti dakujem......

espri25
21. máj 2013

@sesijane jaaaaj odblokujem to lebo ostatne mam iba pre priatelov kuk

espri25
21. máj 2013

@lolonka na pani v kopci ? 🙂

sesijane
autor
21. máj 2013

@espri25 no kukla som,je to kraaasne, v našom termíne ma všetko obsadené ☹ neviem co mam robit, pisala som 10tim a všetko nevyhovujuce a plne, asi fakt pojdeme na blind :-/

sepelka
21. máj 2013

@espri25 vy ste bývali v dome u Jakira? My sa tam chystáme v júli 🙂. Minulý rok tam bývali naši známi a my v apartmáne Zelič. Inač krásne prostredie, môžem odporúčať.

espri25
21. máj 2013

Ano u Jakira 😉

lolonka
21. máj 2013

@sesijane volala si tej pani? má ešte niekedy voľné?

sesijane
autor
21. máj 2013

@lolonka pisala som jej mail a na nas termín co mi potrebujeme voľne nemala 21.6-30.6.

obcansr
21. máj 2013

kto ma zaujem predchvílou som našla oznam že pre 2 ludí app , je volný v období od 5.6-17.6 niekto zrušil rezerváciu , neviem cenu ale je to blízko mora , pozrite na fb kto ma zaujem tak Apartmens Bikin Brela alebo v googli ide o app Šolta

mususu
23. máj 2013

@espri25 Ahoj, prosim ta ten apartman tej pani z BA, nemas nahodou nejaku fotku, alebo kde to presne na brele je (by som si pozrela na nete ak to tam je) lebo tiez rozmyslame ist do brely a malymi detmi, ale chceme nejaky apartman blizko mora, resp aby sa dalo z ubytovania na plaz ist peso, resp s kocikom. DAKUJEM

espri25
23. máj 2013

@mususu ahoj nie nemam do tohto apartmanu ideme po prvy krat ale je to dole pri plazi ..dva roky po sebe sme byvali hore na kopci

alexanotbad
23. máj 2013

@espri25 ahoj, prosim Ta a vies ako to v tom apartmane vyzera? boli ste sa tam pozriet? a nevies aka je plaz pri apartmane? ci je tam dobry pristup do vody pre male deticky. dakujem.