Chorvátsko 4* all inclusive pri Zadare

bianka...
28. apr 2014

Ideme na dovolenku do hotela Club Funimation Borik 4* , je to hotel pri Zadare, ideme s 2 detmi. Boli ste niekto v tom hotely ako sa vam pacilo, cena sa mi zda kus vysoka 2200 eur, tyzden-prvy jul. S malym som bol pred 2 rokmi v Turecku, voda bola fajn, ale strava mu vobec nechutila navyse chytil nejake zalucodne problemy a to v den odletu domov. Preto sme sa rozhodli radcej autom a do chorvatska, ja vsak nechcem ist do apartmanu a robit to co doma,upratovat a varit.Predsa sme 4 a musim sa starat.Preto ten hotel.Ak mate nejaku skusenost, sup sem s nimi.

rena40
29. apr 2014

bianka,cena je fakt vysoká...škoda,dobrý 4* hotel s ALL je na Brači,Watremann Supetrus...myslím,že by ste ušetrili 🙂
peknú dovolenku 🙂

bianka...
autor
29. apr 2014

akurat dnes som isla do Banky a jedna pani bola vo vedlajsom hotely a chvalili hotel kam chceme,ale vraj more je skarede a ze je tam smrad,uff tak som to ani nevyplatila ☹
@rena40 idem pozriet ten hotel...asi sa nejdem ponahlat...istota je istota,ved je to vela penazi

rena40
30. apr 2014

bianka,hotel na Brači je najlepšie kupovať ešte v decembri(najlepšie ceny) a hlavne cez zahraničné cestovky ...skús mrknúť na Neckermann alebo Settour...

rena40
30. apr 2014

...alebo skús mrknúť na Neptun v Tučepi...deti do 14 rokov sú tam zdarma 🙂

geegee
1. máj 2014

odporucam Zaton Holiday Village / polpenzia sa da zaplatit - ranajky+vecere a na obed sa da ist do restiky v areali. Pieskova plaz a hoci je to drahsie ako inde v HR, stale je to lacnejsie ako Funimation Borik 😉

halit13
1. máj 2014

@bianka... ako hovorí rena,, waterman v supetare alebo *Neptun Tučepi , boli sme v donate - hotel vedľa funimation , more ozaj nič moc, chodili sme na pláže v okolí. Inak ak chceš, všetko je v albumoch čo tu mám, aj waterman, aj neptun a dokonca aj donat - najstarší album, uvidíš tam aj pláž .

bianka...
autor
1. máj 2014

@geegee boli sme tam minuly rok, a byvali v appartmanoch ale tolko cikad co tam bolo...to mi tak velmi vadilo ☹

ragulca
4. máj 2014

@bianka... síce sme nebol v Boriku, ale boli sme v 2009 v Šibeniku v 4* hoteli Solaris resort a akože katastrofa, porovnala by som to s našimi 2* hotelmi, strava celkom ok, ale tiež nič moc. Vtedy som povedala, že viac Chorvátsko nie. Možno na tvojom mieste by som rozmýšľala nad Bulharskom. Boli sme tam, bolo to neporovnateľné s Chorvátskom

bianka...
autor
6. máj 2014

http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-2014/turec...

takze nakoniec ideme do Turecka, nasli sme krasny hotel.Snad budeme spokojny

alickamm
21. jún 2014

@bianka... ahoj. Uz ste boli na dovolenke? Ako ste boli spokojni? 🙂 Ak nie ktory termin idete? Aj my tam ideme, koncom augusta.

bianka...
autor
21. jún 2014

Zial sme ju museli zrusit, zo zdravotnych dôvodov dnes sme sa mali vracat. Chceme ist, ale jul je uz upne full.Hladam nieco, ale nic neviem porovnat s titanicom...velmi sa mi paci ☹ urcite budete spokojny

bianka...
autor
21. jún 2014

@alickamm Zial sme ju museli zrusit, zo zdravotnych dôvodov dnes sme sa mali vracat. Chceme ist, ale jul je uz upne full.Hladam nieco, ale nic neviem porovnat s titanicom...velmi sa mi paci emoticon urcite budete spokojny

isabellaa
27. jún 2015

@halit13 ahoj teda radsej Neptun v tucepi? Krajsie more? ako napr. donat, falkensteiner....?

halit13
27. jún 2015

@isabellaa z tychto dvoch čo si napísala isto neptun