Chodíte každý rok na dovolenku s deťmi?

michaltat
3. aug 2024

Chodíte každý rok na dovolenku z deťmi?

danyelia
3. aug 2024

@michaltat Áno

ssimusska
3. aug 2024

@michaltat Odpoviem za mojich rodičov. Chodili sme každý rok, na jednú dvojtýzdňovú a potom na dalšie 2/3 5 a viac dňové a to len cez leto. Potom to boli rôzne
zimné a predĺžené vikedny počas celého roka 😄

abbey1
3. aug 2024

@michaltat Áno, s deťmi každý rok.

aculy
3. aug 2024

@michaltat Áno. Chodíme vždy keď sú nejaké prázdniny. Aj moji rodičia s nami chodievali, najkrajšie spomienky 🥰

sisaka
3. aug 2024

@michaltat samozrejme, zväčša na 2, niekedy 3. Jedno dieťa mame dospelé a druhé je teenager, tak okrem spoločnej s teenagerom chodíme s mužom aj sami.

nikoleta999
3. aug 2024

Ano, minulý rok na dve, teraz ideme na 3 ... Ono my sme veľká rodina a vždy sa sa k niekomu pripojíme alebo oni k nám 🙂

anonymous87
3. aug 2024

Ano, vzdy jedno more a jeden tyzden niekde na SK 🙂

simsalabim
3. aug 2024
sense
3. aug 2024

Áno, ale dovolenka u nás neznamená automaticky ísť k moru

marcellka32
3. aug 2024

Dali sme sa na cestovanie, deti už veľké tak aj spoznavacky, letná 3 týždne a veľa predĺžene víkendy...

lauriik
3. aug 2024

Tento rok pojdeme s detmi 3x - lyzovacka polsko, dovolenka pri mori a dovolenka s dalsimi rodinami na Slovensku.

veronikaszabova
3. aug 2024

@michaltat ano, viackrat za rok

tilly
3. aug 2024

My už ani nie. Chodíme skoro každý mesiac niekam, ale celá rodina spolu sme boli naposledy v januári... veľké deti. Už s nami nechcú chodiť. Alebo idem ja s jedným, muž s druhým.

petamich
3. aug 2024

ano

mclissa
3. aug 2024

Ano.

vroni
3. aug 2024

Ano

pe_mi
3. aug 2024
sarandon
3. aug 2024

Na 3-4 rocne. Z toho 1x exotika, 1x more Europa, 1x poznavacka (svet) a 1x dame predlzeny vikend Slovensko (prihranicie)

ninah1486
16. sep 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

my chodime viackrat do roka ale mame skôr take poznavacie dovolenky, decka to bavi a nas tiez, jedine co je pre mna masaker je nas vsetkych 4 pobalit, mam sadu 3 kufrov z najkufre a teda niekedy mi nestacia