Chalkidiky Grécko - jún

narciska3
11. feb 2023

Ahojte. Prosim, mate niekto skusenost s dovolenkou v Grecku na Chalkidikach v juni? Je more este studene? Na nete pisu, ze 21st. a to sa mi zda byt chladne, ideme so 4 rocnym dietatom po 1x k moru. Dakujem za vase skusenosti.

zuzahajdulka
11. feb 2023

@narciska3 ano, v juni je este velmi studene more.

dominika1922
11. feb 2023

@narciska3 my chodíme na začiatku septembra. Vtedy je more fantastické

slavomira236
11. feb 2023

@narciska3 neviem ako tam ale na paralii som bola zaciatkom juna a bolo teple more

biaa
11. feb 2023

@narciska3 my sme boli prelom mája a júna na Kréte a more bolo celkom studene pre nás úplne ideal ale pre malého bude asi studene. Celkovo bolo dost dusno možno naopak by mu to nepríjemne nebolo, asi je to individuálne pre každé dieťa 🙂

narciska3
autor
13. feb 2023

My by sme chceli ist v druhej polovici juna, 20.6.

narciska3
autor
13. feb 2023

@biaa chapem, my by sme chceli ist v polovici juna

narciska3
autor
13. feb 2023

@zuzahajdulka prosim, mas osobnu skusenost? Dakujem.

zuzahajdulka
13. feb 2023

@narciska3 ano.

pedroma
13. feb 2023

@narciska3 pred rokmi chalkidiky koncom maja dva tyzdne, a bolo velmi teplo, aj male deti sa kupali... A zas Kreta prelom juna/jula bola vzduchom tiez dost tepla, no more chladnejsie. Sice sme sa kupali, ale dlho sme v nom nevydrzali.

simonettasimonova
13. feb 2023

@narciska3 boli sme tam pred rokmi ale nebolo studene bolo tam super odporúčam

narciska3
autor
13. feb 2023

@simonettasimonova dakujem. Ono, je pocasie vzdy neiste... Kde konkretne ste boli, prosim? Ja vnimam, ze od polovice juna su horka uz aj u nas, teda na juhu Slovenska uz aj kupaliska otvorene, preto aj dovolenka pri mori moze byt uz ok.

simonettasimonova
13. feb 2023

@narciska3 polychrono.. malo by byť teplo určite v júli už aj u nás začínajú byť horúčavy

narciska3
autor
13. feb 2023

@simonettasimonova My ideme ale v juni

katuska1987
6. mar 2023

@narciska3 My sme boli uz 3 x od 20.juna (24.jun) - 2x chalkidiki a 1 x Thassos a more bolo vzdy paraaadne... Mozno zalezi aj od lokality, ale pokial je plytky vstup do mora, tak more je isto teple, min.rok v Sarti bolo ako v sedacom bazene (pre mna uz miestami az prilis teple)... min. rok nam pisali na nete 24 stupnov a to more malo oela ovela viac ako 24, moc oco miluje teplu vodu a do studeneho mora by ani nohu nedal a min. rok sa bez problemov kupal...

narciska3
autor
9. mar 2023

@katuska1987 Dakujem. Ideme do oblasti Nea Potidea. Verim, ze svojou polohou by tam more mohlo byt fajn. Juj, naozaj si ma potesila.

katuska1987
10. mar 2023

@narciska3 mne sa praveze tento junovy termin osvedcil a keby sme nemali vtedy zajednane Štúrovo tak ideme opäť v takomto termine, ale tento rok ideme 20.augusta, z čoho nie som až tak nadšená...

narciska3
autor
10. mar 2023

@katuska1987 Super, snad to bude fajn. Uz to mame rezervovane. Ideme po 1x aj so 4 rocnym synom, tak chceme aby more bolo uz fajn. Tento termin ma lakal hlavne preto, ze plaze ani hotely by nemuseli byt este tak preplnene.

nikolaill
21. máj 2024

@narciska3 Dobrý deň, chcem sa opýtať aké ste mali počasie, ideme tento rok práve na začiatku júna do oblasti Nea Potidea a som zvedavá na počasie. Ďakujem krásne 🙂