Cez akú stránku kupujete letenky?

solida1
4. feb 2024

Ženy, dajte tip, cez akú stránku kupujete letenky. Pozerala som cez kiwi, aj esky. Je ešte niečo podobné? Vďaka.

ivka225
4. feb 2024

Priamo na stránke leteckej spoločnosti.

yoxinka
4. feb 2024

Vždy priamo cez leteckú spoločnosť.

guudy
4. feb 2024

Vyhladat let kludne pelikan, skyscanner a pod, ale kupujeme vzdy u leteckej spolocnosti

amelia89
4. feb 2024

vyhladam cez skyscanner a kupujem cez spolocnost

lavender273
4. feb 2024

Taktiez priamo cez letecku spolocnost.

dankabetka
4. feb 2024

@solida1 ahoj, presne ako dievčatá pisu, pozriem na google flights, pelikan a kiwi a potom rezervujem cez spolocnost 🙃, akurat vcera letenky na Ibizu za 83€ spiatocka 😉, minuly tyzden za 68€ spiatocka na Sardiniu.. 🙃

solida1
autor
4. feb 2024

Ďakujem 😊

libka28
4. feb 2024

@guudy presne tak aj my 🙂

zmrzlinka8
4. feb 2024

@dankabetka prosim ktorá spolocnost?

tilly
4. feb 2024

Podľa toho kam. Keď tu po Európe, tak hneď Ryanair appku pozerám, naposledy minuly víkend tri spiatočné letenky bts - bgy za 110, alebo pred dvomi týždňami som letela z Valencie domov za 26 +20 batožina, tam som letela bez batožiny v decembri za 36 eur. Včera som pozerala maltu na budúci víkend a okolo 90 eur bez batožiny na jedného, Minulý rok som letela domov z alicante za 21 eur... len treba rátať s tým, že je to nizkonakladovka, ale na tie 1-3 hodinové lety je to úplne v pohode.
Ak mimo Európy, tak pozerám cez skyscanner, pozriem možnosti a potom priamo leteckú spoločnosť.
Tak isto riešim aj požičanie auta. Pozriem cez rentalcars.com, ale potom idem cez konkrétnu požičovňu kvôli poisteniu.

solida1
autor
4. feb 2024

@tilly ďakujem za odpoveď. Len tu, Európa, konkrétne Španielsko.

queen_mary
4. feb 2024

Aj Austrian ma dobre ceny na Spanielsko. Ked som kupovala do Malagy, tak mal lepsie ako ryanair alebo wizzair

tilly
4. feb 2024

@solida1 ja lietam do španielska tak 4-5 krát do roka. Vždy Ryanair. Valencia a malaga lieta aj austrian, oni majú v základnej cene aj batožinu, ale neviem, či nie len v lete. Ja zas v lete nelietam 🤣

dankabetka
4. feb 2024

@zmrzlinka8 Ryanair , lietame len v Europe a s malou prirucnou batozinou( teda bez priplatku),mne sa nechce sediet v lietadle dlhsie ako 3 hodiny a riesit pas ( pre nas dospelakov ). Minuly rok sme vychytali Malorku za 70 €....

zmrzlinka8
4. feb 2024

@dankabetka super, ďakujem