Cestovná kancelária Daka

mirka125000
4. mar 2024

Dobrý večer ma niekdo skúsenosť s cestovnou kanceláriou Daka.Alebo poraďte spoľahlivú dobru cestovku.Dakujem

dominima
4. mar 2024

My sme leteli cez Hydrotour 🙂 a boli sme spokojny

4stanka4
4. mar 2024

My sme boli cez Kartagotours viac krát a raz cez Tiptravel a s oboma cestovkami sme boli spokojní.
Cez Daka sme boli na jednodňovom vylete, rodicia boli s nimi v jeseni na vínnej ceste a v apríli by mali ísť do Holandska ma výstavu kvetín.

katica06
4. mar 2024

Kmotrovci boli, hovoria že nikdy viac. Toto si čítala?
https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/ake-mate-skusenosti-s-ck-daka/

anna222
4. mar 2024

Daka jednodňové výlety spokojnosť.

fido69
4. mar 2024

Je to low cost cestovka. A za málo peňazí sa veľa muziky nedá očakávať.

lakebabe
4. mar 2024

@mirka125000 satur alebo bubo ešte hydrotour. S kartagom sme pár krát mali problém kedysi na dovolenke tak to už nie

roxanna
5. mar 2024

Boli sme s nimi v januári v Dubaji, všetko bolo presne ako sľubovali v programe. Ubytovanie slušné. Sprievodkyňa úplne skvelá. Bola s nami pani, ktorá s nimi bola už šiestykrát na poznávačke a vždy maximálne spokojná.

petronellla87
5. mar 2024

@mirka125000 boli sme s daka v Oswiecime, boli sme spokojní

michaela412
5. mar 2024

Keď chceme nejakú poznávačku, tak riešime cez DAKU, rodičia boli v Ríme aj v Paríži a boli spokojní, my ideme do Barcelony, ale dovolenku letnú som riešila cez INVIU

stanulienkat
5. mar 2024

Na Daka som počula veľa negatívnych recenzii, je to lacná cestovka, tomu zodpovedajú aj služby. Voľakedy sme chodili zo Saturom, malo to veľmi vysokú úroveň, avšak posledné dve sezóny nevedia čo robiť s cenami- riadne prestrelili. Takže momentálne sa spoliehame na Čedok.cz

rasel
14. máj 2024

@mirka125000 dobrý den, DAKA vás nasáčkuje do autobusu o ktorom tvrdia že je luxusny a sedite tam ako sardinky v plechovke, akože je WC o ktorom sa ani nedozviete a tak musíte platit na benzikách za WC.Za všetko pýtaju penieze akože za parkovanie a tak a nedostanete k tomu doklad,žial 4x som dostal ako darček od nich zajazd a vždy problem, ale už som snad každemu povedal že s nimi nikdy viac.Na ích strankach maju iba 5 hviezdičkove recenzie HA HA HA

bublinka1911
16. júl 2024

@rasel Úplne s Vami súhlasím , neodporúčam Daka ,bohužiaľ aj mme sa stala nepríjemná udalosť , v januári som chcela dovolenku a keďže som nevedela že pacientka robí pre Daka a ona mi hovorí , ja ti pomôžem nájsť zájazd a bum , zjazd budsom do Bulharska , odchod s Budapešti , my sme šli z Prešova tranzitom či čo to bolo , v Budapešti nás čakal autobus , šoféri hnus , autobus sami Rómovia , bordel , …hotel ok , ale na hotely nebol žiaden delegát , takže …za mňa nie..Keď som chcela zrušiť zjazd do 14 dni tak mi napísali že 70% z ceny zájazdu … preto som to nerušila , fakt žienka moje nikomu neodporúčam Daka …radšej inú cestovku ale toto už nechcem zažiť , cesta bola des a hrôza a komunikácia s cestovnou ešte horšia

ckdaka
8. aug 2024

@katica06 Dobrý deň, mrzí nás, že Vaši rodinný príslušníci neboli spokojní, no každý problém sa dá vyriešiť. V prípade záujmu nás môžu kontaktovať, prípadne zájazd reklamovať na reklamacie@ckdaka.sk a veríme,že nájdeme spoločné riešenie.

ckdaka
8. aug 2024

@roxanna ďakujeme 🙂

milanemila
8. aug 2024

@mirka125000 hydrotour, satur, fisher este mozno cedok. Naozaj by som neriskovala s takymito roznymi no name cestovkami, radsej by som si poriesila dovolenku sama.

ivetz
8. aug 2024

Osobnú skúsenosť nemám, ale takmer osobnú budem mať na budúci týždeň - manžel so synom idú s nimi na poznávačku Londýna... Veľa mojich známych bolo s nimi na poznávačkách a boli spokojní. Nechápem, čo je to za argument, že je treba za použitie WC na benzínkach platiť, keď je v buse?! Nikdy som WC v buse nepoužila - podľa mňa je to východisko v najvyššej núdzi... neviem si predstaviť, keby sa tam "vypotrebovalo" 50 cestujúcich!!! To je naozaj pre niekoho likvidačná suma, zaplatiť za použitie toalety?!

ckdaka
8. aug 2024

@bublinka1911 Dobrý deň p. Š., nie je pravda, čo tu píšete. Zájazd autobusom ste si vybrala sama, nástupné miesto z PO tiež, mali ste možnosť aj leteckého zájazdu. Nešírte prosím Vás nepravdivé informácie na soc.sieťach. Delegát nemôže byť v každom hotelovom zariadení, s každým klientom komunikoval cez telefón aj s Vami. Storno poplatky sú ako pri každej inej CK podľa platných VOP. Čo sa týka komunikácie, vždy ste dostali okamžitú odpoveď na každý Váš mail, každý telefonát a bolo ich teda neúrekom. Raz ste chceli zmeniť termín, raz nástupné miesto, raz úplne zájazd zrušiť. Mrzí nás, že píšete o nespokojnosti, aj keď ste boli spokojná a zájazd si užili.
Môžete využiť možnosť reklamácie zájazdu na reklamacie@ckdaka.sk a veríme, že nájdeme riešenie k Vašej spokojnosti.

ckdaka
8. aug 2024

@michaela412 ďakujeme 🙂

ckdaka
8. aug 2024

@ivetz máte pravdu Ivka, WC sa používa v núdzových situáciách, keď cestujú detičky alebo starí ľudia 🙂 manželovi a synovi prajeme veľa krásnych zážitkov

lullabbyy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz