Cestovná kancelária Atour a Solvex - skúsenosti

lakocinka4
17. jan 2015

Mate nejake skusenosti s CK atour a solvex? Vybrali sme si cez nich dovolenku do Turecka. Dakujem za kazdu odpoved

chillik
17. jan 2015

sprava

danieli
17. jan 2015

So solvexom sme boli v Turecku uz 3-krat, nebol jeden problem, animatorky nas uz poznaju 😀

legorka
21. jan 2015

So solvexom sme boli posledné 2 letá v Bulharsku a všetko fičalo ako malo, žiadny problém. Dokonca aj dcéra nám ochorela, takže sme riešili lekára a bolo to , že klobúk dolu. Delegátka všetko zariadila. Prišli pre nás pred hotel, odviezli k lekárke, tá vyšetrila, dala všetky lieky a odviezli nás späť na hotel a to všetko bolo šup šup. Neplatili sme ani cent.

eriku
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora828
15. nov 2015

My sme boli tento rok s cestovkou Solvex prvý krát na dovolenke v Bulharsku a nemôžem sa sťažovať. Bezproblémová komunikácia pri nákupe cez internet. Hotel nás príjemne prekvapil, strava bola výborná, deti si s animátormi tiež prišli na svoje. Ja som si to s rodinkou užila a som spokojná...

karkulka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaaa78
9. dec 2015

Ahoj, čo čítam na každú cestovku sú aj dobré ale väčšinou zlé komentáre. Ľudia majú tendenciu skôr napísať keď je niečo zlé ako keď sa im páči. Ja som bola napríklad už 3krát na dovolenke s CK Solvex a vždy som bola spokojná. Naposledy som bola veľmi spokojná s výberom hotela (Riva/Rival alebo tak nejako sa volal v Bulharsku), vyzeral ako nový,areal hotela sa mi tiež veľmi páčil, palmy,kvety, stromy, pekná úprava a hlavne čistota. Strava bola tiež veľmi dobrá, na nič sa nemuselo čakať v radách, čo mi tiež vyhovovalo... 🙂

doly7
3. jan 2016

So solvexom som chodil do Bulharska asi osem rokov nebol ziadny problem ,ubytovanie sice skromne,strava fajn po case som si daval polpenziu nie len ranajky.Postupne som zistil ake su ceny za ubytovanie v sukromi a radsej chodim autom ,financne najvyhodnejsie.Majitelia cestovky su bulhari vzdy boli ochotny a vychadzali v ustrety.