Cestovka Adrialin

zuzanka410
13. feb 2014

ahojte poznáte niekto cestovku adrialin, už ste niekto cez ňu išli , boli ste spokojní ?prosím podelte sa o vaše skúsenosti a zážitky

monikafilip
13. feb 2014

Ahoj, my sme boli minulé leto v Chorvátsku cez túto cestovku - vlastne sme si cez nich vybavili len ubytovanie - a boli sme veľmi spokojní.
V pohode, rýchle jednanie, presné podmienky, to čo tam bolo sľúbené, to sme aj mali. My sme boli spokojní. Dovolenka sa veľmi vydarila. 😉

zuzanka410
autor
14. feb 2014

@monikafilip dakujem za info lebo my ideme tento rok cez nich a nechcem byt sklamaná a majú super ceny tak preto som chcela ist cez nich 🙂

pavlakalova
28. mar 2014

Ahojte, ja som už dva roky cestovala s http://www.travelco.sk a bola som veľmi spokojná, neviem či to bolo tým, že sme mali šťastie na ubytovanie, stravu a celkovo dovolenku ale naozaj nemôžem nič zlé povedať. Preto aj tento rok nemám dôvod hľadať inú. Určite aj toto leto s rodinou pôjdeme s travelcom. 🙂 Odporúčam.

miminaaa
6. apr 2014

@zuzanka410 Ahoj! Aj my sme včera zaplatili zálohu, ideme cez adrialin na ostrov Krk - Malinska, tak som zvedavá či všetko bude tak, ako na fotkách. A vy? 😉

lucy1001
11. apr 2014

My sme boli s nimi v Zadare - leto 2012 ... a super. Chcem ísť aj tento rok a asi opäť cez nich. U mňa veľké áno 🙂.

zuzanka410
autor
12. apr 2014

@lucy1001 ahoj my sme zaplatili zalohu do podgori za apartman od 15.7 a nejdeme tam ak ma niekto zaujem rada ho podarujem apartman je pre dve dospele a pre jedno prip. dve deti doplatok je 200e ja som platila zalohu 160e ak ma niekto zaujem tak ho prenecham niekomu len si musi doplatit zvysok do 4 maja. pripade zaujmu poslem viac info. bola by skoda to nechat prepadnut

majuska2906
23. jún 2015

Ahojte mam rezervovany apartmán v Crikvenici, od 18.7.do 25.7. 2015 apartmán je zaplatený vo výške 525euro.Je pre 6ludi ak by ste mali zzáujem , informujte má na majuska2906@gmil.com. 🙂

monika2311
27. jún 2015

ja sa zvažujem cez adrialin dobra cena 3 dosp.3 deti pol penzia a cena 1192e tip top len mam obavy tak hladam kade čo nech mam istotu. a nikde nieje spomenuta doprava či je to cena s dopr.či autom nemate skusenost?

dojo182
27. máj 2016

skúsenosti s CK Adrialin???

zvedavabuduca
27. máj 2016

My sme s priateľom boli pred dvoma rokmi cez túto CK a nadmieru sme boli spokojní. 🙂

e11111
9. apr 2017

má niekto aj čerstvejšie skúsenosti? Som volala na telefónne číslo a nikto to nebral, len odkazovač...

zuzikoc
29. máj 2017

@e11111 ahoj mi ideme cez túto cestovku už tretí rok, zatiaľ vždy to bolo ok, čo sme objednali to sme aj dostali, moja veľká spokojnosť , komunikácia len cez email a ceny oproti naším veľmi dobre boli sme 2 x v Poreči v hoteli a teraz ideme do Rabacu

oklamanyzakaznik
10. aug 2021

Pozor, podvod.
Adrialin mi oznámil 9.8.2021, že nemám cestovať na dovolenku do Chorvátska, lebo neuhradili pobyt. Pritom pobyt v hoteli bol už dávno odhlásený, mne to oznámili 4 dni pred odchodom. Vraj majú finančné problémy - lebo Covid... Budú vraj robiť všetko pre to, aby mi mohli vrátiť peniaze.
oklamaný zákazník

mimka79
1. aug 2022

@oklamanyzakaznik -ak Vam medzitym este nevratili je ich viac