Cestovanie vlakom z ČR v súčasnej situácii

nati41
19. júl 2021

Ms niekto skúsenosti teraz w cestou vlakom z Prahy na Slovensko ak nie som zaockovana ? Kontrolujú niečo ? Ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
19. júl 2021

ano kontroluju ci si evidovana v eHranici prides ides domov donkaranteny a na poaty den cca na pcr

sisa_s
19. júl 2021

Ano, po prekroceni hranic kontroluju vo vlaku covid passy a e-hranicu

nati41
autor
19. júl 2021

@viestta mňa zaujíma čo kontrolujú ja som prihlásené do é hranice ale niekto tvrdí že kontrolujú aj pcr testy a pokiaľ viem nieje to povinné. Tak neviem čo hneď utocite a sudite že nie som v e karanténe

nati41
autor
19. júl 2021

@loginexistuje
@sisa_s

Ďakujem krásne za informáciu ale testy nekontroluju antigenove alebo pcr?

loginexistuje
19. júl 2021

@nati41 nie ides do karanteny (mozu ta prist skontrolovat) a na PCR test na slovensku

nati41
autor
19. júl 2021

@loginexistuje super ďakujem 🙂

diewcatqoo
19. júl 2021

Ku kontrolam: znamy cestoval v sobotu z Prahy do Kosic a pocas celej cesty ho nikto nekontroloval.

nati41
autor
19. júl 2021

@diewcatqoo Vážne ? a bol prihlásený v e karanténe, musim sa tam teda hlasit ?

sisa_s
19. júl 2021

@nati41 ANO, musis! Mna 2x dokonca v jednom vlaku kontrolovali....a ti, co vystupovali v prvej pohranicnej stanici, ani z nastupista ich nepustili vojaci a policajti, kym ich neskontrolovali

nati41
autor
19. júl 2021

@sisa_s ok dakujem pomohlo mi to 🙂

diewcatqoo
19. júl 2021

@nati41 ved vyssie pises, ze si prihlasena do e-hranice 🙂 neviem, ci on bol, nepytala som sa.

hettinka
19. júl 2021

@nati41 dcéra cestovala vlakom do cr minuly týždeň, kontrolovali aj po ceste tam, aj spat. Je zaockovana, takze stačila jej GreenPass a registrácia v e-hranica v mobile.
Neočkovaní musia mat registráciu (pri pobyte nad 24 hodín) tam a po návrate na SK 5 dni karanténa a test.

birika
19. júl 2021

@nati41 vyssie pises, ze si uz prihlasena

nati41
autor
19. júl 2021

@birika ano 🙂 som len ci je to potrebne keďže moj priateľ ešte nie je. 🙂 Dobre prihlásime sa tak ako píšete 🙂

birika
19. júl 2021

@nati41 stastnu cestu