Cestovanie po Kréte a pamiatky na tomto ostrove

jasmin99
7. aug 2016

Je tu nejaká dobrá duša, ktorá by mi odpovedala do správy na nejaké otázky ohľadom cestovania po Kréte? Máme v pláne cestovať autobusom. Najlepšie by bolo ak ste navštívili mestá Heraklion, Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, Ierapetra ostrov Chrissy alebo Spinalonga, lagúnu Balos alebo pláž Elafonisi. Prosím ozvite sa, ak by niekto bol ochotný odpovedať na nejaké moje otázky, hlavne ohľadom cestovania a pamiatok...aj cca koľko € čo vychádza

Osôbku, ktorá by ochotne odpovedala na nejaké tie otázky (samozrejme ak by vedela) odmením jedným srdiečkom 🙂 ozvite sa buď do diskusie a ja vám napíšem správu alebo sa ozvite priamo do správy. Vopred vám ďakujem už len za prečítanie 😉

malabiba
7. aug 2016

Kde budete ubytovani, v ktorom letovisku? Uvedene miesta si rozdelte - vychod, zapad, juh a spojte napr. Agios Nicolaos a Spinalongu a pod., alebo este lepsie zakupte si zajazdy u miestnych predajcov, su lacnejsie a logistiku vam zabezpecia

jasmin99
autor
8. aug 2016

@malabiba môžem Ti prosím napísať správu? Budeme v Ammoudare, hotel Dessole Dolphin Bay

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasmin99
autor
8. aug 2016

@lili2015 ďakujem veľmi pekne 🙂 no u nás je problém ten, že nikto z tých kto ide s nami nešoféruje, čiže u nás auto neprichádza do úvahy, určite chceme ísť cez grécke cestovky, lebo slovenské majú dvojnásobnú cenu, mám ešte jednu otázku: naozaj treba na ostrov Chrissi topánky do vody? Niekde píšu, že áno, niekde, že nie a nerada by som si za to zaplatila, prišla tam a ani sa nebudem mocť kúpať

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
given
8. aug 2016

Tu je celkom dobrý web ohľadom cestovania po Kréte, aj keď niektoré info sú už trošku staršieho dáta. My sme sa včera vrátili z Kréty, boli sme neďaleko Chanie (Kavros), ale necestovali sme, len sme si užívali more.

http://kreta.rovnou.cz/

jasmin99
autor
8. aug 2016

@lili2015 hmm no radšej si vezmeme topánky...ďakujem 🙂

@given to som už videla, ale ďakujem

malabiba
8. aug 2016

@jasmin99 mozes, my sme boli tiez v Amoudare