Cesta do New Yorku

t0ny08
1. nov 2023

zdravim cestujem s manzelom do New Yorku z Budapeste do Londyna na Heatrow letisko berieme si zosebou iba prirucnu batozinu k sbe na palubu chcem sa len opytat na prestup v Londyne mame 1:35 m chcem sa opytat ci to stihneme a ci je taktiez potrebne prechadzat aj checkinom dakujem pekne.

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mclissa
1. nov 2023

Este ak lietadlo pristane na uplne inom terminale ako mate odlet do NY. Tak to mate naozaj velmi malo casu.

t0ny08
autor
1. nov 2023

@mclissa LIETADLO PRISTAVA A ODLIETA NATOM ISTOM TERMINALE

guudy
1. nov 2023

Nestacili ti odpovede spred par dni???????

t0ny08
autor
1. nov 2023

@guudy nie

taga
1. nov 2023

@julia_a_romeo 1hod: 35 min je malo casu?? Mne sa to zda uplne v pohode, ved ked nebudu mat nanovo checkin a su na tom istom terminaly.... to este stihnut aj duty free obehnut

didush27
1. nov 2023

@t0ny08 stíhate v pohode

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiro
1. nov 2023

Ked poznas letisko, nemusis sa este vozit hodinku na okruznom autobuse na iny terminal a nebudu rady cez kontroly tak hodina a pol by mala stacit. Nezmatkovat a da sa. Radsej 2x citat ako ist 20 minut zlym smerom a potom 20 minut naspat...

guudy
1. nov 2023

@t0ny08 tak zbytocne zakladas rovnaku diskusiu, kedze opat dostanes velmi roznorode odpovede. Ja trvam na svojej povodnej, ze je velka sanca, ze nestihnete.
Poletite a potom uvidite, ci ne/stihate🤪

jamidea
1. nov 2023

@t0ny08 na presne takuto otazku, avsak s casom 35minut som odpovedala pred 3 dnami. nebudem to hladat,no neviem naco davas znova takuto diskusiu.

jamidea
1. nov 2023

@jamidea vlastne opravujem, uz som to naslaa vidim, ze si to naozaj ty. Tak vela radosti pri citani komentov

luckka6
1. nov 2023

@t0ny08 pred par rokmi sme tam prestupovali rovnako…stihli sme to, ale teda bezali sme cely cas..a kufre nam prisli o den neskor do NYC…drzim palce

tinkavvv
1. nov 2023

@t0ny08 kde si kupovala letenky? Mas dve samostatne ci jednu?

sisaka
1. nov 2023

@t0ny08 neviem ako je to v Európe, ale u nás je pasová kontrola do USA ešte pred vstupom do lietadla, ak je to tak aj v Anglicku, tak to môže byť problém.

t0ny08
autor
17. nov 2023

@tinkavvv NIE VSETKO MAM NA JEDNOM PAPIERY