Cesta do Chorvátska autom

mamina54
5. júl 2016

Čaute,
ak bol niekto v Chorvátsku autom, prosím píšte aké máte skúsenosti. Hlavne ma zaujíma kde sú práce na ceste. Kde ste sa najviac zdržali a kvůli čomu? Pozná niekto dobrú stránku kde by som sa mohla dozvediet aktuálne kde sú kolony, havárie, práce na ceste a pod.
Ď

sono2
5. júl 2016

Práce na ceste ti vyhodí aj Google maps, keď si zadas trasu. No a ak pôjdeš ráno v sobotu cez Záhreb, zdržíš sa preto, lebo v sobotu idú všetci proste celý svet. Okolo 8 v Záhrebe je katastrofa kvôli lieviku, ktorý sa tam tvorí

andrejka1974
5. júl 2016

urcite cez google , zvolis si svoju trasu a uvidis , ale vzdy sa najde aj nejaka kolona

jalovec
6. júl 2016

Je tu toho vela popisaneho, o ceste. a staci ak ude jedna havaria pred vami a stojite. a ked sa naziera vela aut na niektorom prechode tiez stojis. nie je to nic hrozne coho sa treba bat. treba sa na to nachystat a cestu prezit. mi sme mali za 10rokov iba 2 kolony. asi tak na 1hod. nic hrozne

rica1
6. júl 2016

@jalovec my sme mali minuly rok kolonu 4 hodiny vyrazili sme v sobotu rano o 2hej tento rok ideme radsej v stvrtok a naspet v pondelok aby sme sa kolonam vyhli ale nie vsade ide ubytko nastup cez tyzden

majloo
6. júl 2016

Zaklad je nechodit v sobotu 🙂 ak sa samozrejme da.

jalovec
6. júl 2016

Mi chodievame z NMnV o 22:00 a uz chodime iba Komarno cez madarsko a dolu. a koloni nijake iba naspet.

jalovec
6. júl 2016

a chodime z Piatka na Sobotu

oli_
14. júl 2016
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj, informácie o dopravných obmedzeniach nájdeš buď na stránkach chorvátskeho autoklubu so skratkou HAK www.hak.hr/en alebo cez aplikáciu Croatia Traffic.

Ďalšie dobré rady pred cestou do Chorvátska nájdeš tu: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/na-dovolenku-do-chorvatska-autom-cast-druha/