Cenovo dostupná dovolenka október - november

3. máj 2021

Ahojte prosím kam odporúčate ísť na dovolenku k moru v októbri alebo novembri aby bolo teplo a dalo sa kúpať? A samozrejme niečo cenovo dostupné takze žiadne Bora Bora za 10 tisíc 😁 dakujeeeeem

zooeynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avril299
3. máj 2021

ahoj, Gran Canaria juh - napr. oblasť Tauríta alebo Mas Palomas malo prijateľné teploty aj v októbri aj v novembri

zooeynka
3. máj 2021

Oktober je este ok na turecko, ale november uz treba ist dalej Kuba, dominikanska, mexiko...

izabellik
3. máj 2021

pripnem sa aj my uvazujeme ako s dovolenkou tento rok

katulienkax
3. máj 2021

no ak velmi chces ist na dovolenku ja by som do oktobra necakala - moze nastat tretia vlna. Radsej chod last minute v lete. A este ina obava - mozu rusit lety, krachovat cestovky, radsej nedavat nikomu dopredu peniaze, ja osobne by som sa rozhodovala max 2 tyzdne predtym

autor
3. máj 2021

@katulienkax kvôli tomu tak neskoro lebo si chcem do vtedy našetriť peniaze , vyrátala som si to že si našetrím na dovolenku asi tak v októbri, skôr mi to financie nedovolia 😁 ale samozrejme že by som išla radšej v lete. A to je tiež pravda že v tejto situácii sa plánovať dopredu veľmi ani nedá a neoplatí. Ktovie čo bude ešte do oktobra-novembra....

ivkazba
3. máj 2021

My plánujeme jeseň Dubaj a Kanárske, ak teda budú lety. Mimo CK. Letenky priamo cez leteckú spoločnosť, hotel popozerať na bookingu a potom bookovať priamo cez hotel.

autor
3. máj 2021

@ivkazba aké počasie je na Kanárskych na jeseň ?

sisa_s
3. máj 2021

Egypt v lete ta urcite vyjde lacnejsie ako exotika v zime, do augusta by si nasetrila na egypt, turecko atd podla mna...aky rozpocet si predstavujes?

autor
3. máj 2021

@sisa_s chystám sa s priateľom takze hľadám niečo čo nás oboch vyjde dokopy aj s letenkou maximálne 1500-2000€ na 8 nocí už aj so stravou so všetkým. Egypt je dobrý podľa vás ? A ďakujem

luccija
3. máj 2021

Turecko, Cyprus podľa mňa budú dobré ceny v sept, oktobri.Egypt je tiež fajn, keď sa nebojís zazivacich problemov

sisa_s
3. máj 2021

No ved to je super rozpocet aj na letnu dovolenku, musis si vybrat, co sa ti paci, turecko ma vela rezortov, kde do tejto sumy sa zmestis v lete uplne v pohode 🙂 popozeraj cestovky, mas tam kalkulacie hned, hydrotour, kartago, solvex..nie je to daleko a za dobru cenu, za exotikou v zime by si musela letiet hodiny a drahsie

autor
3. máj 2021

@luccija aké problémy myslíš ? V Egypte som nikdy nebola neviem ako to tam je

autor
3. máj 2021

@sisa_s áno to je pravda , ďakujem 💗

deginko
3. máj 2021

Za tento rozpočet dáš v pohode All inclusive aj v lete

lenkakravcova
3. máj 2021

Odporúča sa tam piť balenu vodu. Lebo sú tam niekde problémy s kvalitou vody z kohútika pri tých teplotách co tam sú.

jaja20
3. máj 2021

Aj na Djerbe je v tom čase ešte fajn. Len dúfam,že sa toto leto bude dať cestovať aj mimo EU...

konikkon
3. máj 2021

Do tejto sumy sa v Egypte zmestis v pohode a ešte to bude aj 5* all inclusive hotel, zostane vám aj na výlety. Za mňa je Egypt topka, nádherné hotely, krásne more, super služby a stabilné počasie. Ale Egypt je taky, bud si ho za miluješ, alebo povieš, že nikdy viac. V tom októbri môžeš čakať teploty 30 až 35+ a aj večer ti bude stačiť tričko, more teplé. V Egypte som bola milión krát a nikdy som zažívacie problémy nemala, ale je pravda, že ľudia to tam maju. Hlavne, keď to prezenu so slnkom a následne pojedia všetko krížom krážom.