Camping v Chorvátsku - rady

pinaofina
12. máj 2022

Ahojte, tento rok ideme prvýkrát s obytným autom do Chorvátska. Moja predstava je, že pobudneme 3x po tri dni v rôznych kempoch. Začali by sme niekde na juhu, nech na začiatok dáme najdlhšiu cestu, takže okolie Makarská, Šibeník. Potom okolie Pag, Zadar. A na koniec Pula/Rovnij…
Viete mi v týchto oblastiach poradiť kvalitné kempy? Sme len dvaja, dieťA len na ceste, netreba nám teda extra baby friendly a v mojom stave ani nejaké extrémne športové vyžitie. Skôr blízko pláž aj mesto.
A dá sa rezervovať po troch nociach, alebo skôr treba celý týždeň?

viestta
12. máj 2022

@pinaofina my sme bi už dávnejšie v Crvenej Luke pri Zadare, veľmi pekný camp

truskawka
12. máj 2022

@pinaofina my sme boli minulého roku na severe - Istria - Polidor. Vybavenie super, na pláž premával autobus, pešo to bolo asi 15 min...

raffaella
12. máj 2022

@pinaofina ostrov Krk, camping Jezevac - je to 4* camping, najma pre Nemcov, Holandanov a Talianov, tomu zodpovedaju aj ceny 😉 ale je tam krasne.
Potom sme boli pred 2r aj v nudistickom campe Valalta a ten je este lepsi, pre deti (ale aj pre dospelych) uplny raj, neskutocne dobre tam bolo. Tento rok ideme na plazovu dovolenku inde, ale do Valalty chceme ist opat buduci rok.

vilma7
12. máj 2022

My sme si pred pár dňami bookli camping pri Pulte, istrian premium camping resort , tak si mrkni cez Google. Ideme prvý x ,ale vypadá dobre. Je trošku nad Pílou.

vilma7
12. máj 2022

Camping je priamo pri pláži.

vilma7
12. máj 2022

@raffaella ten camping bol celý nudisticky? Valalta?

raffaella
12. máj 2022

@vilma7 ano, cely.

mandzula
12. máj 2022

Vranjica Belvedere pri Trogire.

sun_shine_2020
12. máj 2022

@pinaofina camping park Umag 🙂 maju aj lacnejsie, aj drahsie miesta-blizsie k plazi, v areali je aj bazen, potraviny,... nam sa tam velmi pacilo, ziadna divocina ale zas nie je to ani na samote 😊

pinaofina
autor
12. máj 2022

@sun_shine_2020
@mandzula
@vilma7
@raffaella
@truskawka
@viestta
Wau, ďakujem ženy za tipy, popozerám všetko 😍😍 už sa neviem dočkať