CA Yanka

5. aug 2023

Ahojte,

Mate niekto skusenosti prosim s touto cestovkou? Kupovali by sme zajazd online nakolko je od nas len, maju vsak vybornu cenu oproti ostatnym na pobyt, ktory zvazujem.
https://www.yanka.sk/

martinmmartin
5. aug 2023

V cene nie je zahrnuté: služby delegáta ( program si zabezpečujú klienti individuálne)

Kukol som sati nato. Podvod to nieje ale terno tiez nie

Teta yanka sedi za compom , dostane od teba formularik, natuka tvoju vec do boking.com a ryanair.com ( ak chces ist na lanzarote) a zavola ti konecnu cenu co jej to momentalne vyhodi
Vsimni si ze tam ma cca 200 Eur poplatok za tuto sluzbicku

Cize to vybavis aj sama a je to produkt pre neschopnych ale pidvod to nebude, nie kazdy vie bookovat veci online

A cestovka to nieje je to pani s booking.com v bookmarkoch
tot vsjo

autor
5. aug 2023

@martinmmartin tak to neviem aky zajazd pozerate, na sever Egypta neplanujem ist na vlastnu past a slizby delegaga su v cene

martinmmartin
5. aug 2023

vsak hovorim .Yanka je cestovna Agentura a nie Kancelaria. Cize yanka ma na compe otvorene cestovky a aj necestovky ( ako na lanzarote npriklad) a zabukuje ta u niekoho ineho kto ten zajazd naozj robi....poplatok yanke budes platit vzdy a k nemu plus cenu zajazdu u cestovky. Nema to byt preco lacnejsie ako priamo od cestovky a vsimni si ze yanka ani za boha nepusti predom info ze s kym naozaj pocestujes , to az po zaplateni, lebo by vedela ze si to u nej potom nekupis

Ja by som zacal patrat po cestovke ( nie agenture) coten zajazd naozaj robi. Ake je to severoegyptske letisko? Kto presne ram tuto sezonu lieat a odkial? Aj prismo zo SK? Alebo iba z okoliteho statu?

autor
5. aug 2023

@martinmmartin uplne sa mylite 🙂 vidno aj sprostredkovatela aj cenovo je to lepsie. Ako som sa pytala, hladam niekoho s realnou skusenostou s touto CA, ktoru ocividne nemate a mate len chut so mnou komunikovat ako s niekym, co si nedokaze vyhladat rozumne informacie aj sam.