Býva v septembri ešte teplo?

mirkasan
15. máj 2024

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť? Chceli by sme ísť na dovolenku, pravdepodobne Grécko. Keďže mame 2 deti, 5 rovný a druhý 5 mesačný, tak by sme chceli v septembri. Býva vtedy ešte pekne, teplo? Aj more? Je lepšie objednať niečo teraz, keď sú ešte zľavy alebo budú potom na poslednú chvíľu lepšie ceny? Vopred Dakujem 😊

tiezjedna
15. máj 2024

@mirkasan teplo určite bude, toho by som sa nebála... kedy objednávať neporadím, my CK vôbec nevyužívame, všetko si riešime samy, lebo my nie sme veľkí plánovači a často sa nám stane, že sa rozhodneme zo dňa na deň...

muchotrafka298
15. máj 2024

Hlavne si pozri, dokedy nase CK organizuju zajazdy. Aby sa Ti nestalo, ze v termine, ked budes chciet ist uz ponuka nebude ziadna. Mimo sezony (napriklad koncom septembra) moze byt napriklad menej atrakcii otvorenych alebo restauracii v danom letovisku. Ci budu lepsie ceny Ti nevie povedat nikto, lebo teraz uz do last minute zliav ide dost malo hotelov, vacsinou sa vypredaju uz predtym.

tilly
15. máj 2024

Áno. September je pre vás ideálny, možno ešte aj október

jaja20
15. máj 2024

@mirkasan Ahoj,v septembri je už pekne vyhriate more a počasie býva stabilné.
Najväčšie zľavy už dávno skončili, takže najlepšie hotely už budú rezervované.
Ale prišiel mi práve mail od Koala tours, že majú tento týždeň akciu - niektoré hotely v Grécku v akcii -50%,tak popozeraj, či ťa tam niečo nezaujme.

biankaaaa
15. máj 2024

My sme boli minulý september (15.-22.) na Rodose a bolo parádne, tam ešte úplne leto

slavomira236
15. máj 2024

@mirkasan v grecku bide teplo urcite

milanemila
15. máj 2024

@mirkasan urcite je super ist do Grecka v septembri. Pocasie je teple, more vyhriate, nie je tam taka plnka ako cez prazdniny a aj ceny su nizsie.

gumkac19
15. máj 2024

@mirkasan boli sme koncom aj začiatkom septembra na rhodose a krete a super teplo
Určite aj Cyprus kľudne začiatkom októbra bude teplý

mirkasan
autor
15. máj 2024

Baby Dakujem krasne

alenkatt
15. máj 2024

@mirkasan my sme boli s 11 mesačnou na Cypre a tento rok ideme do Turecka na konci septembra a bolo to skvelé. More teplučké, teploty okolo 30-32 takže žiadne extrémy.