Bulharsko - Elenite, Royal Club Victoria

lulu112
29. jún 2017

Ahojte 🙂 ideme na dovolenku do Bulharska - Elenite -Royal Club Victoria má niekto dáke pozitívne skúsenosti :D ?? Lebo recenzie nič moc :/

lulu2
30. jún 2017

Ahoj, my sme tam boli este v roku 2015, velmi sa nam pacilo. Hotel bol ako v katalogu, plaz cista, aquapark velmi dobry pre deti. Bol to vtedy novy hotel, cisty, strava dobra.

eviikuu
30. jún 2017

My sme tiez boli pred 2 rokmi more ciste aj aquapark dobry, ale v jedalni chudaci nestihali tam bol problem aby sme si nasli cisty stol.

lulu2
30. jún 2017

@eviikuu ano, mas pravdu, uz som na to aj zabudla, vzhladom na to, ze je to obrovsky komplex, tak v restauracii bola obcas tlacenica, ale my sme si nasli cas, ked bolo volnejsie a chodili sme sa najest vtedy.

lulu112
autor
30. jún 2017

Ďakujem 🙂 trošku ste ma ukľudnili, lebo keď som tie recenzie čítala tak aj plakať sa mi chcelo :D

nany28
22. aug 2017

@lulu112 Ahoj prosim ta uz ste boli na dofci? ja pozeram last minute ci sa oplati ci nie. ake su tvoje pocity. zaujima ma to hlavne kvoli detom a aj bazeny bo dost casto som citala ze je studena voda.

lulu112
autor
24. aug 2017

ahoj už sme po dovolenke. Tak záleží od náročnosti klienta. Nám sa páčilo, strava skvelá. Je to viac pre rodinky s deťmi. Aquapark bol super len tá voda dosť studená na môj vkus a to mám rada studenšiu vodu ale toto bolo fakt studene :D More síce píšu, že pláž piesočnatá ale dosť veľa kamenov bolo pred vstupom do mora - tak to by som dala ako mínus. Izby celkom fajn - také typické "Bulharské"žiaden luxus, ale nám to stačilo boli sme aj tak väčšinou vonku
@nany28

nany28
24. aug 2017

@lulu112 dakujem my ideme zajtra tak som fakt zvedava.

veronika8383
28. júl 2018

Prosím vás .. mame ísť podpísať zmluvu na dovolenku práve do tohoto hotela... cely večer som čítala recenzie a čistá katastrofa... ideme s dvomi deťmi 1,5 a 5 .. a ozaj sa obávam

veronika8383
28. júl 2018

Hlavne sa obávam aby sme niečo nechtili.. keďže píšu o hroznom smrade a otrasnéj hygiene

poleva
28. júl 2018

Bulharsko samo o sebe nie je pre naročnejsih boli sme dvakrat prvykrat celkom OK Lebo nebolo s cim porovnať a druhykrat v 5*hoteli sme nemali co jest ..More ziaden zazrak takisto

dejvid8
5. aug 2018

@lulu112 my ideme teraz o týždeň ale čítam katastrofalne recenzie ...je tam naozaj tak ako pisu

lulu112
autor
6. aug 2018

@dejvid8 no záleží od náročnosti klienta. Izby typické Bulharské... Strava chutná a pestrá aj keď už potom bolo väčšinu to isté. V rade sa čakalo tak ako aj v iných destináciách nič hrozné. Ako mne sa páčilo.... Jediné mínus čo ja vidím bolo, že vôbec neboli animácie a program pre dospelých. Pre deti je tam toho kopec. Hneď pri hoteli je autobusová zastávka... My sme pobehali slnečné pobrežie +nesebar. Tie recenzie sú až prehnane... Jeden písal ze nemenili uteráky... Stačí si vypýtať a dajú... Netreba hneď z toho robiť problém

baklik
19. aug 2019

@lulu112 ahoj, my ideme do andalucia beach hotelu. Animacie pre dospelych nie su ziadne? Lebo na webe pisu, ze su. A ake predstavenia prebiehaju v tom amfiteatri? Miniklub pre decka funguje ako? Dakujem

lulu112
autor
20. aug 2019

@baklik ahoj.... Pre deti tam toho bolo dosť, boli aj slovenský animátori. Pre dospelých akurát tak aquaaerobic a cvičenia... Nič moc. A amfiteáter neviem... My sme boli partia tak sme cestovali do slnečného pobrežia a nesebaru... Ešte aj v areáli bol jeden disco klub

dejvid8
20. aug 2019

@baklik amfiteáter bol za poplatok malo kto tam išiel , v jednej budove boli programy aj pre deti a dospelých neviem už nazov

baklik
20. aug 2019

@dejvid8 fuha, hlavne, ze na webe uvadzaju, ze v ramci AI je aj program na amfiku... tak to potom je ubohe s tym vecernym zabavenim. ja som ocakavala, ze vecer bude hrat hudba atd... vsak vecer treba hosti zabavit tiez najma v takom stredisko ako je Elenite, kde zdochol pes... no super :-/

baklik
20. aug 2019

@dejvid8
@lulu112 a s tou plazou a lehatkami je tam fakt take ubohe, ze riasy, kamene a lehatok malo? dufam, ze je tam aspon moznost rozlozit si uteraky na plazi 😀 lebo uz som zazila aj take, ze lehatok malo, ale miesto na rozlozenie uterákov ziadne...

lulu112
autor
20. aug 2019

@baklik lehátka neodporúčam si obsadzovať ráno.... Lebo Vám osušky "zmiznú" nám sa tak stalo.... S lehatkami to bolo dosť slabé.... Kamene boli len na začiatku pred vstupom do mora.