Budapešť - hotel

maminatimka
24. máj 2024

Ahojte, chceli by sme isť s deťmi n 2 dni do Budapesti, akože 2 dní tam pospať v nejakom hoteli s ranajkami a s parkovaním....pozerali sme ten booking ale ešte sme nikdy takto nerezervovali cez nich, ako vlastne funguje? Nechceme zaplatiť vopred iba tam ale pyta číslo karty ☹ poradte mi 🙂

zmrzlinka2021
24. máj 2024

@maminatimka Mas tam moznost, ci je mozno rezervaciu zrusit alebo nie, preto sa dava cislo karty. My velmi casto fungujeme na bookingu a sme velmi spokojni.

liz_lemon
24. máj 2024

bez cisla karty to nepojde, treba citat podmienky, niekde ti platbu stianu hned, inde az v ubytovani, niekde sa da rezervacia zrusit este pred nastupom bezplatne

janai1
24. máj 2024

@maminatimka tak si nájdi taky hotel kde nevyžadujú platbu vopred, nemajú záruku kartou ale veľmi pochybujem ze taký nájdeš.
Alebo si nájdi hotel aký sa ti páči a skus ísť priamo cez hotel. Môžeš požiadať o platbu prevodom a možno ti vyhovejú.
Alebo prestať vymýšľať a uvedomiť si, že booking je najznámejšia medzinárodná platforma a zabezpečenie majú na vysokej úrovni

markusrasford
24. máj 2024

@maminatimka poradím ti. Nájdi si cez booking hotel. Potom hľadaj ci ma hotel web stránku a priamo cez stránku hľadaj kontakt a tak si rezervuj. Po anglicky budú vedieť určite. Nehľadaj hotel v centre skôr trosku mimo hlavnej zóny

negymama
24. máj 2024

hladaj si hotel v blizkosti zastavky metra, my sme tak boli v nejakej stvrti v meste ale dalej od centra, hotel nebol drahy, metrom sme boli v centre za par minut /ja milujem cestovat v metre/ , ranajky sv. stol, je skoro vzdy v cene ubytovania, my sme mali aj parkovanie ale sme nevyuzili, lebo sme sli vlakom.

jaja1979
24. máj 2024

@maminatimka prečítaj si túto diskusiu, písala som ju ja. Sú tam miesta, kde sme boli, aj názov hotela. Inak....mali sme tam raňajky a boli vyyyyyyborne😉. https://www.modrykonik.sk/forum/madarsko/budapest-s-teenagermi-2/