Booking platba

dalib19
21. aug 2022

Čaute chcel by som sa spýtať či nemáte skúsenosť z bookingom, rezerváciu som mal potvrdenú platba bola uskutocnena ale nestiahlo peniaze z účtu zatiaľ vôbec.

marfa333
21. aug 2022

@dalib19 ahoj pracovala som v hoteli, kde sme pracovali s bookingom. Platbu sme hosťom sťahovali z karty tak 3 dní pred príchodom hosťa, samozrejme každý hotel/penzión to môže robiť inak, možno aj v deň príchodu. Treba si prečítať podmienky 🙂

janai1
21. aug 2022

@dalib19 tak keď to nestiahlo peniaze platba nebola uskutočnená. Booking s tým nič nemá, treba si pozrieť aké podmienky má hotel

mima1
21. aug 2022

Kym nastupite na pobyt platba sa stiahne. Chodime cez booking casto.

denkatn
21. aug 2022

aj ja mam dobru skusenost s booking. platba sa strhne vtedy kedy maju napisane v podmienkach pri rezervacii, kazdy hotel si dava svoje podmienky. udaje s karty zadavam hned, strhne sa podla podmienkok niekedy aj hned, niekedy neskor, niekedy az v den nastupu na pobyt. rozdiely su aj v krajinach, ako je kde zvykom.

maranco
21. aug 2022

Prihlás sa do internetbankingu, pozri si pohyby na karte či tam nie je rezervácia danej sumy

janka95
27. aug 2022

Aj mne sa to stalo minulý týždeň. Platbu si nestiahli ale vôbec,platili sme priamo v hoteli pri príchode🙂