Booking bez možnosti vrátenia peňazí

Dnes o 14:12

Ahojte, nechtiac som si zarezervovala termín o mesiac iný (namiesto septembra október) cez booking a bolo tam bez možnosti vrátenia peňazí. Je nejaká možnosť sa ešte k peniazom dostať ?

janai1
Dnes o 14:15

Ubytovacie zariadenie ti dá jediné odpoveď. Fakt, skus to

lady083
Dnes o 14:17

Skus ich hned kontaktovat, ja som sa raz pomylila v datume, hned som volala a povedali mi, ze tusim do hodiny to v pohode stornuju resp zmenia. Kontaktovala som booking.

autor
Dnes o 14:25

@janai1 ubytovnie tie peniaze nemá, ale booking, už som telefonovala
@lady083 z ubytovania mi tak povedali, že oni s tým nevedia nič spraviť, pretože peniaze im neprišli a peniaze ma booking, ale že ak by peniaze prišli, že mi ich vrátia.

spite1102
Dnes o 14:30

Myslím že by sa to malo dať zrušiť cez booking alebo potom tam kde ste si to zarezervovali.

lubossi
Dnes o 15:12

Strhli ti uz platbu z karty? Mnohé hotely to robia tak ze karta je na rezervovanie, ale platbu stiahnu az v den pobytu.

autor
Dnes o 15:33

@lubossi hneď stiahli

lubossi
Dnes o 15:56

Jaj no môžeš skúsiť volať na booking centrum, ale ak je to nerefundovatelne, tak ťažko. Jedine sa dohodnúť s hotelom a zmene termínu na iný dátum
To sa ale da aj cez booking zmeniť termín

kitycat
Dnes o 18:58

Musis si to vykoˇunikovat s booki gom ci su ochotni ti vratit peniaze.
Zbytovanie ich dostane az v den vasho prijazdu akedze hotel plati proviziu bookongu, tak pochybujem, ze by ti to vratili tak jednoducho

vanilkovazmrzka
Dnes o 19:02

Zalezi od ubytovatela, ale necakala by som zazraky, ked si vybrala moznost bez vratenia penazi

pondelok01
Dnes o 20:08

Pozri si dobre potvrdzujuci email, ja som raz platila non-refundable a mala som tam chybu, najprv som mierne zinfarktovala, a potom som na spodku potvrdzujuceho emailu nasla vetu, ze to mozem do 24 hodin stornovat cez prilozeny link. Zalezi to asi ale od ubytka, ci to tak maju nastavene.