Boli ste v septembri v Turecku?

miska7754
28. jún 2018

Dobry den chcela by som sa spytat ci bol niekto v turecku v septenbri ze kolko tam je v septembri stupnou dakujem

ludkaj100
28. jún 2018

@miska7754 my sme boli minulý rok a teploty boli fajn.. 35-38 stupňov.. ale my sme boli od 17teho.. more bolo super vyhriate.. hlavne s deťmi.. my sme boli keď mal malý 7 mesiacov a aj práve kvôli nemu sme boli až v septembri..

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasunka
28. jún 2018

My sme boli v polke oktobra a pocasie skvele, okolo 26 ale pocitovo ovela viac, treba ale najst hotel s vyhrievanymi bazenmi (Melas Village, Alibey Club Manavgat...) More v tom case skor pre dospelych, vecery uz chladnejsie. Treba ratat aj s tym ze sa tam v sept-okt uz ovela skor stmieva, okolo 19tej.

miska7754
autor
28. jún 2018

@ludkaj100 ahaa a slnko normalne opalilo ci

ludkaj100
28. jún 2018

@miska7754 jasné opalilo v pohode.. dokonca aj malý prišiel ako cernosko a to bol v tieni vždy okrem pobytu vo vode

hennyinnsbruck
28. jún 2018

Ja bola v prvej polovici Oktobra. Hotel nebol plny, slnko prazilo, more bole teplucke, no fantazia
😎

miska7754
autor
28. jún 2018

@hennyinnsbruck a kolko asi stupnou bolo v oktobri?? Ked ste boli mi chceme ist hned zaciatkom septembra

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska7754
autor
28. jún 2018

@fefe123 takze ako v lete ano?

janinka007
28. jún 2018

@miska7754 inak všetky takéto informácie sa dajú nájsť na nete https://www.invia.sk/turecko/pocasie/
https://www.turecko.org/pocasi.html

maruski99
28. jún 2018

@miska7754 začiatok septembra je úplne ideálny mesiac na dovolenku v turecku...už tam nie je až tak veľa turistov, keďže začína aj škola a teplo tam je dosť veľké...aj opáliť ťa opáli..

hennyinnsbruck
28. jún 2018

@miska7754 tych 35-40 st sme mali 😊😊

zooeynka
28. jún 2018

Ako je to s lehatkami na plazach? Platene/zadara?

ludkaj100
28. jún 2018

@zooeynka lehátka su na plážach zdarma.. ale možno závisí aj od hotela.. určite je v popise hotela keď si budete vyberať či sú lehátka či nie

miska7754
autor
28. jún 2018

Lebo ja som dneska citala zee v septembri tam je v turecku len 25 stupnou neviem co je na tom. Pravd

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska7754
autor
28. jún 2018

@levica202 dobre ja ciem ze tam patri v ale som to pisala rychlo

oli18
1. júl 2018

@miska7754 myslíš, že keď je 38 st. C, že neopaľuje? 🙂

ludkaj100
1. júl 2018

@miska7754 tak my sme určite 25 stupňov nemali nikdy.. ale štát sa môže všetko.. veď aj teraz je v grécku a Bulharsku zima a nikto by si to nebol ani pomyslel že začiatok júla a tam blbé počasie. Ak chces mať istotu že bude horúco treba ísť do Egypta alebo Tunisu

eliska13
1. júl 2018

@miska7754 bola som od polky septembra a bolo velmi teplo.25 stupnov tam je pomaly v novembri
V septembri je tam stale vela ludi starsi ludia co nechcu ist, ked je moc teplo, more bolo uplne teple len sme uz nemuseli pouzivat klimu
Vecer na tenky svetrik a stmieva sa skor 18_18:30

liana174
10. sep 2018

Kocky a co sa tyka animatorov a stravy, ako je to v septembri ? Citala som, ze uz nie je taky vyber jedla ani animacny program uz nie je taky ako v sezone. Aku mate skusenost, čo ste boli aj v letnych mesiacov a koncom septembra ked to porovnate ?

marina24
5. jún 2019

ja som bola velakrat v turecku a bolo tam vzdy skvelo, ! mozem iba odporucit, turecko je uzasna dovolenka, najma ked nie ste len v hotelovej izbe,ale ked sa aj vyberiete niekam na tripy, spoznavat, my sme sli cez nasa tour, vsetko prebehlo super, velky vyber zajazdov a dokonca bolo fajn aj pocasie, aj hotely sme mali skvele, tam je ina uroven,ako niekde v egypte,alebo tak, tam by som sa bala s dietatom,ale turecko je najblizsie k europe 🙂 neni sa coho obavat🙂

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liana174
7. jún 2019

@oli18 ja som bola v Turecku v septembri ale na začiatku. Vtedy je to ok. Myslela som koniec mesiaca na prelome september/oktober či je to ešte tak ako v sezone.

oli18
8. jún 2019

@liana174
@liana174 si myslím, že sezóna je tam ešte v plnom prúde do konca októbra. To len slovenské cestovky prestávajú lietať myslím koncom septembra. Ale zahraničné lietajú. Je tam ešte teplo, veď keď si bola začiatkom septembra tak vieš, že je tam 38 stupňov. A do konca októbra sa určite rapídne neochladí, samozrejme, pokiaľ nepríde extrémna studená vlna. Personál nám povedal, že niektoré hotely fungujú non stop, aj v zime. Zahraniční turisti idú zo zimy do tepla, vtedy využívajú vnútorné bazény, jedia a spia. Takto doslova to povedal. Ak by som mala možnosť letieť z KE v polovici októbra, určite si vyberiem tento termín.

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beba007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz