Boli ste pri mori aj so psíkom?

3. aug 2023

Ahojte boli ste niekto pri mori aj so psíkom? 😊Poprípade kde a aké máte skúsenosti? Ďakujem

rebrambora
3. aug 2023

Skoro stale. Autom. Ved je to clen rodiny.

pribinak
3. aug 2023

Raz. Veľmi teplo mu bolo a pozor nie na každú pláž môže ísť pes

mistymay33
3. aug 2023

My sme sa teraz vratili z Chorvatska. Mali sme sumromny apartman s pristupom do mora a vlastnu zahradu. Bezne cestujeme so psom, ale pes musi byt zvyknuty. Treba si dobre vybrat ubytovanie a pristupy na plaze.

hladamematku
3. aug 2023

17 rokov chodime k moru len so psami, ake mame mat skusenosti? Nase psy vediem k plavaniu pretoze pohyb vo vode prospieva kazdemu, takze si to more vsetci uzijeme. Psy zasadne na plaz cez den ci v teple nevodim, lebo zvierata netyram.

ornela_tn
3. aug 2023

my sme boli v Taliansku tento rok, cez sezónu na pláž pes ísť nemôže, pri more sme chodili iba večer a musel byť na vodítku

zara0201
3. aug 2023

9x v Chorv. a 2x v Grecku

masinka
3. aug 2023

Chodime do Bibione, maju tam aj specialnu plaz pre psov.
Akurat nasa piesok ani vodu prilis v laske nema, tak kym my sme na plazi, spi v apartmane.

peter0123
3. aug 2023

Kmotrovci chodia do Bibione už roky, je tam pláž pre psov. Radi sa tam vracajú.Tento rok vychytali aj super počasie.

autor
3. aug 2023

@rebrambora a kde ste boli? 😊 Aj presnejšie ak nevadí.. Ako zvládol cestu?

autor
3. aug 2023

@mistymay33 a kde ste presnejšie boli? 😊Veď práve

autor
3. aug 2023

@masinka
áno čítala som práve o tom bibione 😊chodievate cez cestovku?

domiklik
3. aug 2023

Rovinj Chorvátsko. Totálne dogfriendly mesto

masinka
3. aug 2023

@autorka chodime cez talianske agentury (Casamare, Sole...) , boli sme uz vo viacerych apartmanoch a s malym psikom nemali nikde problem 😀 Dokonca vacsinou nebol za psika ani priplatok.

autor
3. aug 2023

@domiklik dakujem😊

autor
3. aug 2023

@masinka my máme velkeho😅😅

mistymay33
3. aug 2023

My sme boli tento rok v Sukošane v Chorvatsku. Ale my chodime lazdy rok so psom, vzdy inde, minuly rok sme s nim v laravane precestovali Taliansko a Sardiniu. Ubytko hladam cez booking, neomalne si dam filter nech mi hlada ubytko kam moze ist pes.
A do googlu si dam “psie plaze” a hladam, psie plaze su skoro vsade (myslim v kazdom state) to su plaze kde mozes prist len so psom.. mas tam vyhradene miesto pre psa, lehatko, slnecnik. Atd.

hladamematku
3. aug 2023

@mistymay33 ako sa ti pacilo na sarde zo psom? rozmyslame tam ist, roky dozadu sme pochodili celu ale vadil mi tam vztah k zvieratam aj pocet tulavych zvierat, neviem ani akoby som tam nasu vencila...

mistymay33
3. aug 2023

@hladamematku mne sa pacilo na Sardinii velmi. My sme boli karavanom, boli sme v kempoch a tam so psom nebol absolutny problem. My sme ma Sardinii nevideli ani jedneho tulaveho psa. My sme boli minuly rok v juli, a bolo tam velmi velmi teplo, takze som psom len skoro rano a neskoro vecer, inak len v karavne s klimou, takze v sezone jul august uz by som tam so psom nešla. Ale inak absolutne ziadny problem, podla mna sardinia je dost dog friendly. Aj cesta ztajektom uplne ok, celkom vela psov bolo na trajekte.

ivka88888
29. júl 2024

@mistymay33 ahoj prosím tá, kde ste boli so psikom ubytovaný?? Dakujem

mistymay33
29. júl 2024

@ivka88888 my sme boli karavanom.

lienka9
29. júl 2024

Kazdy rok.chodime na sever talianska,chorvatsko.ale nas pes sa nerad kupe,takze cez den ma klasicky rezim ako doma.3x denne prechadzky.vecer s nami ide na promenadu za ostatnymi psimi kamosmi..myslim,ze si to uziva.a cestu zvladal zatial vzdy v pohode.