Boli ste niekto na Zakynthose v máji?

martinka1441
10. apr 2019

Dobrý deň vám prajem 🙂 absolvovali ste niektorá s rodinkami alebo či už len s priateľom dovolenku v máji v Grécku- zakynthos? Ake máte skúsenosti? Kúpili sme si zájazd. Ale ako vidím predpokladana denná teplota tam viac ako 19-22 stupňov neukazuje. Trocha sa bojime či si to aj trocha vôbec užijeme. Sme po MA vo februári a chceli sme vypadnúť a vyblázniť sa trosku. Ďakujem.

tuppuk
10. apr 2019

@martinka1441 no tak nie je to až tak ďaleko, aj na male divach je priemerná teplota teraz 30 stupňov a kde sú oproti zakynthosu male divy že?... podľa mňa ste mali ísť radšej koncom augusta 🙂

nikpa
10. apr 2019

@martinka1441 my sme boli síce na Rodose v Grécku, koncom mája a teploty super, aj more bolo na kúpanie.

martinka1441
autor
10. apr 2019

@tuppuk pôjdeme aj cez leto do Španielska ale teraz sme chceli vypadnúť po takej smutnej udalosti aspoň na pár dní 🙂 dakujem

martinka1441
autor
10. apr 2019

@nikpa ďakujem ;) už sa tesiime 🙂 rhodos sa vám pacil?

romiada
10. apr 2019

@martinka1441 Zakynthos je krasny. Podla mna si ho užijete bez ohladu na to či bude 22 alebo 30st. Odporučam požičať si auto a prejsť cely ostrov. A isť pozrieť vyletnou loďou korytnačky Caretta a miesto kde hniezdia. Prajem peknu dovču 😉

martinka1441
autor
10. apr 2019

@romiada dakujeme ti pekne. Dúfam že bude nejaký zájazd z hotela plavba loďou a tú krásnu pláž navagio. Tá je nadherna. Ďakujeme za tip určite sa nato popytame 🙂

romiada
10. apr 2019

@martinka1441 na plaži (resp.na utese nad ňou) Navagio sme boli tiež autom sami. Ale viem že chodia vyletne lode priamo k tomu. Ostrov ma tušim okolo 150 km po obvode čiže da sa to autom pochodiť.

martinka1441
autor
10. apr 2019

@romiada Popytam sa nato v hoteli. Taká plavba lodou by bola pekná 🙂 a reštaurácie a nejaký dobrý drink neodporucite hehe? 🙂

martinka1441
autor
10. apr 2019

@romiada vždy len Španielsko a Taliansko.. takže to taká podobná kuchyňa. Vyskúšame aj niečo nové konecne. Viem že je v grécku aj sangria.. to je veľmi dobre vínko 🙂

romiada
10. apr 2019

@martinka1441 my sme boli v takom malom hoteliku...široko ďaleko poriadne nič....len olivove haje a mala dedinska "krčmička" s plastovymi stoličkami .....tak tam ma vždy manžel ukecal na 7☆ metaxu 😂 a ja som ho za to poprehaňala (ako vodiča) po celom ostrove....ja na jednom mieste neobsedim. Keď sme boli na potulkach v meste tak sme si dali maximalne zmrzlinu lebo sme boli "napráskaní" z večere v hoteli.

martinka1441
autor
10. apr 2019

@romiada dôležité je že ste si to užili 🙂 ďakujem vám za správy. Dobru noc prajem 🙂