Boli ste na dovolenke v Štúrove v septembri?

19katarinka85
6. júl 2019

Prosím vás, boli ste niekto v Štúrove na dovolenke začiatkom septembra? Ci sa tam dá ešte kúpať v tom čase a ci sa celkovo v tom čase tam oplatí ešte ist? Ďakujem

barbellka
6. júl 2019

@19katarinka85 my sme boli prelom augusta a septembra. Od 1.9. je kupalisko otvorene o hodinu neskor. Co sa tyka pocasia to sa neda ovplyvnit. Prvy rok sme mali 35 stupnov, horko ako v pekle ale skoro prazdne kupalisko. Druhy rok sme mali cca 25 a tiez sa dalo kupat ale skor v teplych bazenoch - tiez menej ludi. Takze oplatilo sa to, lenze pocasie nikdy nevies ovolyvnit

lulukaka
6. júl 2019

Zalezi od pocasia.ale inak malo.ludi vtedy fakt, takze.z tej stranky je to super.vtedy

19katarinka85
autor
6. júl 2019

@barbellka jasne, ze počasie si vždy urobí ppo svojom 😁len v septembri som tam ešte nebola, tak som nemala predstavu ci sa dá vôbec kúpať. Ďakujem za info 😉

barbellka
6. júl 2019

@19katarinka85 veru...ak je pekne tak je to tam parada nie je tak tolko ludi

oravocka
6. júl 2019

@19katarinka85 skúste pozrieť, či je otvorený detský bazén a vlnobitie. Lebo tieto dva otvárajú od 1.6.

vikusjk
7. júl 2019

@19katarinka85 len tobogany su zda sa mi ze len do 31.8. Inak sme tam boli vcera skusit, a veru ostavame verni Mederu. Hlava na hlave v bazene i vonku a ceny o dost vyssie ako v Mederi. Zaciatkom sept.ale bude iste uz menej ludi.

oravocka
7. júl 2019

@vikusjk ahoj. Chodíte do medera? Kde ste ubytovaní? Je tam lepšie ako v Štúrove? Aké bazény sú pre deti? Ďakujem

vikusjk
8. júl 2019

@oravocka Ahoj, hej chodievame do Medera často, lebo máme 10 km odtiaľ chalupu, teda dom, chodíme tam na víkendy a prázdniny a tak. Čiže s ubytovaním neporadím. Ale v Mederi je kopec apartmánov, aj hotelov. Aj priamo na promenáde sú. Je tam asi 80% Čechov vždy, radi sem chodia. Za rodinný vstup 2+1 a celodenné parkovanie sme platili 30 €, plus nabitie náramku na 10 šmykov je za 2,50 €, t.j. x3 7,50. Platí to ale len pre vonkajšie tobogány, ale dva sú vnútri zadarmo, a tie sú super pre deti, moja 7r sa šmýkala sama. Tie vonku nie sú všetky pre menšie deti, jeden je taký, kde deti nemôžu vôbec (myslím do 12 r) a jeden len s dospelým na tej nafukovačke, ten je ale mega. My sme tých 10 šmyknutí nevyužili včera, len asi 5. Z toho ale peniaze nevrátia, t.j. prepadne to. Pre menšie deti je široká červená šmýkalka, alebo potom dúhová, tam môžu na oboje aj samé, nie je to nebezpečné. Bazénov je dosť, otvorili tento rok aj dva nové, jeden s vlnami a druhý ako rieku, t.j. krúti ťa to dokola, ale je dosť veľký, oba, takže pohodička. Potom je vonku ďalší bazén, voda asi 27 stupňov, taký aj pre deti, asi 1m hlboký. Dva bazény sú také, že z vnútra vyjdeš von aj v bazéne, jeden je rodinný voda 30 stupňov, druhý teplý, 37 stupňov, oba majú tie vodné trysky a blbosti na masírovanie vodou. Úplne detský bazén je vnútri s vodnou vežou, je pre deti do 12 r, voda asi 40 cm, a tam sú aj dva mini tobogány a tie vodné kadejaké striekačky aj to veľké vedro, ktoré sa občas vyleje. Vnútri je aj plavecký bazén 2m, studenšia voda a ešte taký s vodou asi 28 stupňov, cca 150 hĺbka, na šantenie aj plávanie, a v ňom je aj perličkový bazén pre asi 10 osôb. Ešte pidi mini bazénik pre najmenších, tam dospelí nesmú sedieť, s mini šmýkačkou. Tak fakt pre možno 3r. deti.
My máme Meder radi, lebo ho máme blízko a nikdy tam nebol taký nátresk v bazéne, ako sme zažili v Štúrove. Zároveň je to lacnejšie, ak porovnám ceny nápojov a jedál. Na promenáde odporúčam U Anjela, výborný guláš za 2,50 € porcia, alebo palacinky za 1,50 €, ale majú len s džemom, nutelové ee. Menučko vnútri v Beatrix je tiež chutné, ale už za 4,90 s polievkou. Najesť sa dá aj vonku, tam je bufetov a bufetov, alebo vnútri pri detskom bazéne, výborná pizza, aj iné. Mne sa páči, že v Mederi ak začne pršať, ideme dnu a tam si tiež užijeme, nemusíme utekať domov.

oravocka
8. júl 2019

@vikusjk ďakujem veľmi pekne odpoveď. My zatiaľ len do Štúrova, ale len začiatkom júna, lebo vtedy je menej ľudí, ale chcela by som aj iné vyskúšať 😉

vikusjk
8. júl 2019

@oravocka tak to odporucam aj Besenovu, nam sa tam velmi pacilo 🙂 Len to uz je ina cenova kategoria

oravocka
8. júl 2019

@vikusjk Bešeňová nie je moc pre mňa (maminku na rodičaku) 😉, ale možno niekedy, máme to blizko, ale mooooc draho

barbellka
8. júl 2019

@oravocka ja som chodila do besenovej rok co rok....no uz by som tam nesla....blizky clen mojej rodiny si odtial odniesol chlamydie