Bolesti niekto v Hotel Playa Capricho,Španielsko,Andalúzia?

jaja20
14. aug 2021

Ahojte,
bol niekto túto sezonu v tomto hoteli? Potrebovala by som pár informácií.
Pošlem ❤

tenerifka
14. aug 2021

@jaja20 ja som nebola, ale ak ti nikto neodpovie, posli normalne email a spytaj sa vsetko, co potrebujes vediet, na ich stranke je jednoduchy formular, ktory len odkliknes
https://www.playasenator.com/contacto/

jaja20
autor
14. aug 2021

@tenerifka Ďakujem pekne,ja som sa okrem iného chcela aj spýtať, či náhodou nerobia rozdiely medzi Slovákmi a Španielmi,a na to by mi asi neodpovedali... 😅

tenerifka
14. aug 2021

@jaja20 nemyslim, ze robia rozdiely, pravdupovediac, ja ked som robila v hoteli na recepcii, mali sme radsej Stredoeuropanov ako Spanielov, taky Nemec je kludny, tichy, chodi vecerat skoro....Spaniel sa dozaduje vecere po 22,00 h., mat svoju siestu poobede....nezabudnem, ako nam jeden tatko prisiel vykricat, ako to, ze mu idu upratovat izbu o 15,00, lebo oni chcu oddychovat. Toto sme zazivali len v auguste, ked dovolenkuju rodiny s detmi, po zvysok roka bol klud

tenerifka
14. aug 2021

@jaja20 A zamestnanci - tak ako vsade na svete-miluju tringelty, je uplne jedno, ci si z Afganistanu alebo z Kanady, proste slusni ludia, ktori nechlastaju, nehulakaju, nerobia bordel....a obcas pustia nejake euro upratovacke, casnikovi....taki ludia su vzdy vitani

jaja20
autor
14. aug 2021

@tenerifka To je pre nás samozrejmosťou, že každý deň nechávam na posteli euro pre upratovačku a tringelty hádžeme buď do tips-nádobiek alebo priamo do vrecka ochotným zamestnancom,vieme ich oceniť.
Len ma napr.v tomto hoteli zaujímali aj konkrétne info ohľadom miešaných drinkov,cien a ponuky jedál v plážovom bare a podobne,a na to by mi vedeli odpovedať len tí, ktorí tam teraz niekedy boli...

tenerifka
14. aug 2021

@jaja20 jasne, ak si zaregistrovana na Tripadvisore, mozes poslat ludom, ktori napisali recenzie k tomu hotelu spravu a opytat sa, vacsinou su ochotni odpovedat
https://www.tripadvisor.es/Hotel_Review-g644309...
Inak su tam nove recenzie, daj si to prelozit cez google prekladac do slovenciny, mozno tam najdes viac info

jaja20
autor
14. aug 2021

@tenerifka To som už "prelúskala" celé 🙂 Ale ďakujem za rady a tvoj čas 🙂

prasiatko30
14. aug 2021

@tenerifka a to ste vazne toto niekomu urobili? 😅😅ze cistit izby cez siestu 😅😅😅 to by aj mna drblo sorry 😅😅

tenerifka
14. aug 2021

@prasiatko30 ano, tito konkretni ludia boli na striedacku v izbe stale a upratovacky robia od 8,00 do 16,00, v auguste to bolo vzdy o hubu, lebo Spanielov bolo v hoteli najviac a odchadzali na rañajky neskoro a bolo tazke striehnut, kedy sa kto vyparil, pri tejto rodine stacilo, aby povedali, kedy konkretne chcu upratovanie, a aj sa to tak nakoniec vyriesilo. Hotel, ktory 11 mesiacov fungoval na nemeckej klientele (rañajky 8-10 h., a vecera od 18-20,00 h.) to mal v auguste tazke, bolo treba preorganizovat pracovnu dobu zamestnancov atd. , restauraciu otvorit dlhsie. Bolo to pred viac ako 10-timi rokmi

prasiatko30
14. aug 2021

@tenerifka yeah - ale vies, ze spanieli take horarios nemaju - o 20.00 sa neveceria 😅to fakt robia len mimo esp klienti. I ked musi to byt pekne o drzku ked chces sklbit europsku a spanielsku klientelu 😅😅

tenerifka
14. aug 2021

@prasiatko30 jasne, viem, tu sa veceria neskoro, ale 11 mesiacov sme nemali v hoteli ziadnych Spanielov, len v tom auguste, a bolo to narocne, 1 Spaniel vydal za 2 Nemcov. August je celkovo na ostrove strasny mesiac, vsade plno, ale vacsinou su to ludia zo susednych ostrovov, ktori pridu lodou s vlastnym autom, nikde sa neda zaparkovat, restiky plne, ale zisk ti nechaju asi taky ako polovica Nemcov v decembri, lebo im staci misa hranoliek s kecupom alebo pizza, to co necha nemeky manzelsky par za veceru utratia kanarcania za siestich