Benátky - pláže

cristina7171
6. júl 2023

Ahojte chcem sa informovať kto bol v Benátkach na pláž Lido di Venezia ako tam je? Je to súkromná pláž? A koľko sa platí za lehátka+slnečníky, aké tam je more lebo niektorí píšu že je viac zakalená a iní píšu že je krištáľovo čistá tak som z toho trošku mimo:D
ps: kto ma fotky poprosím foto ako tam vyzerá ďakujem krásne ❤️

compra
6. júl 2023

@cristina7171 Tak kristalovo cista tam nebude ani nahodou. 2 dni sa tam da prezit. Vacsinou platena. Alecsu aj verejne casti. Cim dalej od prichodu z pristaviska Lido, tym lepsia. Chodi tam aj autobus. Ziadny zazrak necakajte, ale je fajn ist doobeda na plaz, je tam aj golfove ihrisko a poobede, ked davy dennych turistov odchadzaju, ist do centra a uzivat si mesto a kulturu.

tenerifka
6. júl 2023

@cristina7171 google ma tisicky fotiek, ak ho teda vies pouzit, ale vzhladom k tomu, ze dokazes napisat prispevok na MK, tak asi ano....
a ja som tiez vygooglila, je to masovka, ako vasde na severe ITA

princess59
6. júl 2023

@cristina7171 v utorok sme sa odtiaľ vrátili, sú tam súkromné pláže vstup je od 20€ na deň cca pre 2+2, nejako hlbšie sme to ale neksumali, hneď na kraji je verejná pláž, more aj vstup je rovnaké ako na tých platených jediná nevýhoda je že pláž nie je moc udržiavaná a je tam kopa polámaných mušlí, nie je to iba piesok.