Balatón - ubytovanie v apartmáne

23. júl 2022

Dobrý večer, po veľmi veľmi dlhom uvažovaní, keďže nám zrušili ubytovanie včera v Chorvátsku, kde sme mali zajtra nastúpiť, rozmýšľali sme ze pôjdeme len tak na slepo, ale po dlhom uvažovaní sme sa rozhodli ze nebudeme tento rok riskovať v takej situácii a pôjdeme len na Balatón, chcem vás pekne poprosiť keby ste vedeli odporučiť nejaké ubytovanie, apartmán pre 8 osôb, blízko pri vode. Boli sme tam raz na dovolenke v Siofok, ale to je už 5 rokov dozadu. Ďakujem vám veľmi pekne a prajem pekný večer.🍀🍀🍀

lizwer
23. júl 2022
kajakamura26
23. júl 2022

📌

gelifil
23. júl 2022

villa oliver,

ildiko36
23. júl 2022

Ved sa popzerajte na booking.hu

tomaskovamaminka
23. júl 2022

@lizwer prosim nevies co znamena ta poznamka cena len pre mobilne zariadenia? Dakujem za odpoved.

lizwer
23. júl 2022

@tomaskovamaminka Podľa mňa, keď si ubytovanie zajednás cez mobilný telefón.

zefyra
24. júl 2022

My sme sa vrátili včera z kempu Balatonfured, ubytovaní sme boli priamo u vody.

kajakamura26
24. júl 2022

@zefyra ahoj, ako ste boli spokojní?

autor
24. júl 2022

@zefyra my chceme ísť aspoň na 5 noci aj na 7 ak bude niečo voľne, nejaký apartmán kde sa dá aj pogrilovat a tak.

autor
24. júl 2022

@zefyra ráno vyrážame zajtra tak som zvedavá ci niečo nájdeme

justify
24. júl 2022

My sme momentalne v Balatonlelle, super tu je. Vstupne na pieskovu plaz za necelych 5e pre 2dosp.+1dieta od 3r. Nie sme sice ubytovani priamo pri vode,no mame to tak 900m ale chodime peso a za chvilu sme tam. Ubytko https://www.zimmerinfo.hu/balatonlelle/margaret...

autor
24. júl 2022

@justify prosím vás to ste mali dopredu vybavené ubytovanie ? A koľko platíte na noc ? Ďakujem

justify
24. júl 2022

Ano, od februara. No mozno ma este volne. Velke to tu je. To je taky objekt rozdeleny na apartmany, kazdy ma vlastny maly dvor s grilom,hojdackou. A vyslo nas to 1000e na 7noci. No my sme tu 2 rodiny v jednom dome, 4 izby, kazda ma vlastnu kupelku. Cize nas (2dosp+2deti) vyslo 500e

autor
24. júl 2022

@justify skúsila som pisat mail čo je na tej stránke ci majú niečo voľne lebo my potrebujeme od zajtra ráno vyrážame tak snáď sa podarí niečo možno aj len tak na blind 🙂