Babyfriendly hotel v Tatrách

evitka83
8. júl 2015

Ahojte, poradite babyfriendly hotel v tatrach aj s wellnesom? Chceme ist s rocnou dcerkou, pradte prosim, ti co mate skusenost 🙂
Hladam hotel. kde je wellness, kam mozem ist aj s tak malym dietatom a vecer mozme s muzom aspon na chvilu zbehnut do baru, ked malu uspim a pustim elektronicku pestunku. Dalsia otazka je, ci mate skusenost takto v hotely s elektronickou pestunkou, ci ste chytali cez poschodia signal. Moralistky prosim pohov 🙂
Dakujem

zita19
8. júl 2015

hotel Permon Podbanske

majkat1
8. júl 2015

@evitka83 aj ja by som rada vedela o nejakom takom hoteli.....a ja mam angelcare a pouzila som ju na dovolenke v bulharsku....ale iba raz lebo izbu sme mali na 7 poschodi a vytah bol non stop vytazeny....takze sa nedalo na izbu dostat dostatocne rychlo v pripade ze mala plakala....ale signal som mala dobry.....ked mas inu znacku tak si ju vyskusaj doma aky ma dosah...🙂

adrika25
8. júl 2015

Odporúčam Permon výborný hotel a vyborne služby

danussaa
8. júl 2015

Ahoj, odporucam hotel Chopok. Minuly rok sme boli velmi spokojni. Tiez sme tam boli s rocnym chlapcekom a tento rok tam ideme opat.

mamahanky
8. júl 2015

@evitka83 hotel slovan tatranska lomnica 🙂

katka2011
8. júl 2015

Odporucam wellness hotel chopok, my sme tam ako doma 🙂

lajlilinka
8. júl 2015

Už niekoľko rokov, x krát do roka - Permon. Spĺňa všetky tvoje požiadavky a je tam nenormálne dobrá kuchyňa 😀 Po pobyte tam sa radšej ani nevazim...
Krásne prostredie, najväčší welnes komplex v strednej Európe, obrovský bazén, tobogany, mini bazén pre deti, masáže, odborní animatori (VŠ studenti z UMB), krásne izby, okolie, ....

terezka1947
9. júl 2015

@mamahanky prosim ta,je tam pre deti naozaj tak super a najma cisto,hmm?

bobacik1612
9. júl 2015

Hotel Panorama, Strbste pleso. Boli sme tam toho roku, super. Treba povedat, ze prides s malym babom, daju ti postielku (5eur/noc), stolicka do jedalne. My sme mali apartman, tak na izbe bola mikrovlnka, varna kanvica, chladnicka (cela kuchynska linka).

mamahanky
9. júl 2015

@terezka1947 je tam veeelmi pekne perfektne varia maju tam detsky kutik pekny wellnes a animatorov....

reisi
10. júl 2015

My chodime pravidelne kazdy rok hotel Chopok, v podstate od jeho otvorenia.
Dievcata , ktore chvalite Permon, uz sa polepsil? Aka je strava? My sme boli len raz a sklamana som bola, celkovo mi viac veci nesedelo. Aj by sme nieco nove skusili.