Aquapark Hajduszoboszlo

danielllka
26. júl 2014

Baby, ktoré tam boli, poprosím všetky info o cenách -pozerala som na ich stránke cenník, no neviem sa z toho nejako vysomáriť, ako to vlastne funguje. Počula som, že treba kúpiť lístok zvlášť na kúpalisko (cenu som nenašla), plus zvlášť lístok na veľké tobogány, zvlášť na malé tobogány, zvlášť do termálnych bazénov.. to potom výjde asi dosť veľká suma na jednu osobu, ak sa to zráta, že? Oplatí sa to vôbec? Ďakujem za všetky infošky 🙂

danielllka
autor
27. júl 2014

.. nebol tam nikto? 😝

ninocka84
2. sep 2015

@danielllka ahoj, my sme tam boli pred par dnami sa vratili. ale v aquaparku sme neboli. mame maleho synceka - 7 mesiacov takze nam stacilo iba kupalisko. su tam rozne vstupy - bud cisto kupko, alebo kupko a aquapark tj tobogany, a este je moznost aj aquapalace a este aj thermalbad. takze moznosti vela 🙂 ale teda rok stara otazka neviem ci ta este trapi 🙂 celkovo je to velmi kupko, nam postacilo na 5 dni iba kupko,aj vacsie decka sa tam maju kde vyhrat a vyblaznit aj bez toboganov 🙂

monikapalo
5. aug 2017

@danielllka Ahoj, tiež sa neviem vysomáriť z tých cenníkov, prosím, ak ste tam boli, neujasníš mi to?
🙄 Dakujem.

ludka140281
5. aug 2017

@monikapalo mám album s fotkami,o Madarsku,,cenník bolo to tam dost drahe(pre 2 dospelý,2 deti do 10 rokov na eurá vstup do vnutorných bazénov pred rokom 36e)

monikapalo
5. aug 2017

@ludka140281 ďakujem za info. V cene ste mali aj lehátka skrinky, atď? Boli sme teraz v Bešeňovej, vyšlo nás to cez Gopass na 45 eur

ludka140281
5. aug 2017

@monikapalo nie lehatka a skrinky sa dokupuju oddelene ak idete na vonkajšie,bazeny
na vnutorne su lehátka ak si nájdeš zadarmo a aj skrinky máš automaticky pridelene,,je to v cene

monikapalo
5. aug 2017

@ludka140281 super fotky.... veľmi to pomôže predstaviť si o čo ide. Ďakujem

ludka140281
5. aug 2017

@monikapalo to som rada 🙂

danielllka
autor
8. aug 2017

@monikapalo ahoj, neboli sme tam, len viem z pocutia, ze mas zakladne vstupne a potom si priplacas ak chces extra nejake tobogany- bud na mensie, alebo na velke.. nic blizsie neviem

monikapalo
8. aug 2017

@danielllka ďakujem

emilllll
8. aug 2017

Ahoj mi sme prisli od tadialto pred 3 dnami
Cennik je na osonu len na kupalisko ,2200,deti od troch rokov 1900,s deti do 3 rokov ,100 forintov.Ked chces ist na tobogany tak sa priplaca extra to je biely naramok vstup na vsetky tobogany.A ked nechces ist na tobogany len vstup do tej zony tak treba pytat fialovy naramok.Inac termal je v cene kupaliska nepriplaca sa.Lehatka sa platia,ale v tej zone toboganov nie.Inac je to tam nie najlacnejsie☹

monikapalo
10. aug 2017

@emilllll ďakujem za info